pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Концерти » "Планета" 15-12-2007

Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки 1, 2  далі
 "Планета" 15-12-2007 « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 11, 2007 4:46 pm    Тема повідомлення: "Планета" 15-12-2007 Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Для тих, хто випадково не зайшов на відповідну тему в творчості, нагадую, що 15 грудня о 19.00 за адресою Ломоносова 55/57 (це між 8-м та 9-гуртожитками студмістечка) відбудеться святкування нашого трьохріччя. В програмі: ви, ми, ТНТ та Us Within. Вхід = (25 грн. - пиво). За запрошеннями звертатись за телефонами 80976583468 - я (Андрій, Харц) або 80633102829 - Костя.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Spitfire
ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 11, 2007 4:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo


_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Spitfire
ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 11, 2007 4:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

приходьте сюди:


Cool
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
I'll skill
ПовідомленняНаписане: четвер грудня 13, 2007 3:27 am    Тема повідомлення: Re: "Планета" 15-12-2007 Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

Kharts написав:
.... Вхід = (25 грн. - пиво)....

Пиво отрицательным не бывает!)))))))))

Вхід + пиво* = 25 грн

*Пиво — напиток,прилагаемый ко входу в планету, изготавливаемый брожением злаковых семян и солода и ароматизируемый хмелем.
_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: четвер грудня 13, 2007 2:26 pm    Тема повідомлення: Re: "Планета" 15-12-2007 Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

I'll skill написав:

Пиво отрицательным не бывает!)))))))))

бывает...
"Славутич"*
*Славутич - вид консерв**, ошибочно считаемый некотырыми недалекими обывателями пивом.
**Консервы - вид пищи, воспетый группой Тостер в песне "Яка ганьба, який позор - ні пива, ні футболу, один рок-н-рол..."
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
HManRSI
ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 14, 2007 4:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

Купив білетик, навіть два.... Дивлюся і думаю, до чого тут Beeline ?
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Spitfire
ПовідомленняНаписане: субота грудня 15, 2007 1:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

ты еще так мало знаешь... мир - очень странная вещь! Twisted Evil
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: субота грудня 15, 2007 12:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

а якщо серйозно, то просто хотілось, щоб білети виглядали більш менш пристойно. просто надрукований на струйніку огризок паперу не конає. у тіпочків зі студпарламенту є якісь кєнти з Білайном, ось вони і намутили макулатурки. з таким самим успіхом другою половинкою квитків могли бути рекламні брошури кінотеатру "Київ" чи "STI".
А взагалі білетіки - штука корисна. Ті, хто завчасно їх придбав - сьогодні без проблем потраплять у зал і поміняють одну з половинок на пиво. А усі інші будуть товпитись на вході і просити, щоб їх пустили...
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
HManRSI
ПовідомленняНаписане: субота грудня 15, 2007 4:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

Весело... Я білета купив як тільки вони появилися )) Пиво то классно, тіки горло болить ((
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
sokol
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 1:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 01.10.07
Повідомлень: 20
Звідки: hostel16.814

Що сказати, тільки смали типу *love* Wink Ви найкращі, хоча я хотів побачити клавішніка(ніцу) +) Але все-одно , відставання Зуума від тексту то малафья вонюча :%) ю ар зе бест )
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
I'll skill
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 2:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

sokol написав:
Що сказати, тільки смали типу *love* Wink Ви найкращі, хоча я хотів побачити клавішніка(ніцу) +) Але все-одно , відставання Зуума від тексту то малафья вонюча :%) ю ар зе бест )

GU gu... razveselil!)))
Ny... ot teksta ja ne otstaval))))
Eto vse podruvali))))
(nebol`woj "-" pomew,enija i vozmognosti sluwat' DRUG DRYGa:) )
_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
I'll skill
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 2:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

А если по сути, то СПАСИБО ВАМ, СЛУШАТЕЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я рад что я не пою сам... я пою с вами и только для вас!
Спасибо!!!!
Мы творим и занимаемся музыкой благодаря вам!
ЦЁМ!))))

_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Master
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 2:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Админ ада
<b style='color: red'>Админ ада</b>

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 170
Звідки: pSeVdo

меня опередили ))) . нечасто пишу, но.... я в котрый раз убедился, что те кто нас поддерживает - это по минимуму 50% нас. спасибо всем, кто издал хоть минимальный звук, кто хоть глянул на то место, где были мы.... было как-то почему-то очень тяжело, но вы нас неслабо выручили ))))
_________________
Отдамся в хорошие руки, заодно отдам совесть в другие хорошие руки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
THT
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 4:26 am    Тема повідомлення: Re: "Планета" 15-12-2007 Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

[quote="Kharts"]Для тих, хто випадково не зайшов на відповідну тему в творчості, нагадую, що 15 грудня о 19.00 за адресою Ломоносова 55/57 (це між 8-м та 9-гуртожитками студмістечка) відбудеться святкування нашого трьохріччя. В програмі: ви, ми, ТНТ та Us Within. Вхід = (25 грн. - пиво). За запрошеннями звертатись за телефонами 80976583468 - я (Андрій, Харц) або 80633102829 - Костя.[/оquote]
Памсиб за концет
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 4:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Master написав:
меня опередили ))) . нечасто пишу, но.... я в котрый раз убедился, что те кто нас поддерживает - это по минимуму 50% нас. спасибо всем, кто издал хоть минимальный звук, кто хоть глянул на то место, где были мы.... было как-то почему-то очень тяжело, нор вы нас неслабо выручили ))))

пошол на х... )))))))))))))) яяяяяяяяяяяяя
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 4:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

THT написав:
Master написав:
меня опередили ))) . нечасто пишу, но.... я в котрый раз убедился, что те кто нас поддерживает - это по минимуму 50% нас. спасибо всем, кто издал хоть минимальный звук, кто хоть глянул на то место, где были мы.... было как-то почему-то очень тяжело, нор вы нас неслабо выручили ))))

пошол на х... )))))))))))))) яяяяяяяяяяяяя

i love rock & roll
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
sokol
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 6:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 01.10.07
Повідомлень: 20
Звідки: hostel16.814

Ждем-с фотки и видео Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Olesyatina
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 8:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 11
Звідки: свои из КПИ

Мне лично концерт очень понравился, как всегда, потому что всегда Вас рада видеть в бодрствовании и здравии. Умнички, что развиваетесь и это заметно. Так держать! Цём!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 1:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Епіграф: Народна прикмета: якщо зранку в тебе болить голова і шия а в роті напісяли й накакали котенята, значить вчора ти був на концерті pSeVdo. І ти на ньому виступав. І тебе звати Харц.

Ось я все було для мене.
9.30 - підйом як ніколи легкий як для суботи. бо сьогодні в мене виступ! Сьогодні я знову побачу своїх друзів! Сьогодні знову десятки пар дівочих очей будуть прикуті тільки до мене!
10.00 - дзвоню Юріку Виноградову, дізнаюсь, що комбік він привезе пізніше, але з Костею йдемо в "Планету" бо роботи валом і так.
10.30 - після стаканчика кави починаємо розставляти барабани, монітори, підключати мікрофони.
11.00 - приїжджає Саня. Починає допомагати. Приїжджає Рома з мехмату, привозить колонки, які залишились з дискотеки з дня мехмату.
11.30 - їду на роботу (там важлива нарада). Потім я взнаю, що саббуфери в машину не влізли і Сані, Кості й Ромі довелось своїми руцями нести їх з мехмату до "Планети"
Потрохи всі з'їжджаються. Розставляємо все. Саундчек. Ас Візіну не подобається акустика приміщення. Мені теж. Але якось маємо викрутитись.
17.30 - усе настроєно й підключено. Потрохи збирається персонал. Починають збиратись люди. Шалено продаю квитки на вході.
20.00 - на сцену виходить гурт ТНТ. (Бугага, тільки тупий не знає, що ТНТ - просто загальна назва нашого старого репертуару)
20.30 - беремо паузу на виступ Us Within. Дозволяю собі хильнути пива. В службовому туалеті бриюсь. Переодягаємось
21.30 - друга частина нашого виступу. Прем'єра "До побачення". І знову біси. і знову не хочуть випускати. Вижатий, як лимон.
22.00 - ухожу в алкопрірву
23.00 - потрохи всі розходяться. Sad Ось така вона доля музиканта. Пів вечора всіх зустрічаєш. Пів вечора всіх проводжаєш. Так і не встиг з усіма поспілкуватись.
24.00 - рахуємо з організаторами бабло. Усі задоволені.
00.30 - знову бухаєм.
Ночував у "планеті", вкрившись подушкою і курткою.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 1:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Тепер з приводу відео і фото матеріалів (клятий антиспам не дає писати довгі повідомлення)
- Моя сестра знімала відео. Воно вже оцифроване. Скоро буде доступне для скачування в мережі 1-го гуртожитку.
- Усі фотки, все, що у кого є, прошу скидати в фтп (універу шевченка)
- для усіх інших (хто не з Шевченка) - доведеться задовільнитись тим, що ми повісимо на сайті.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки 1, 2  далі Сторінка 1 з 2

pSeVdo.com.ua » Концерти » "Планета" 15-12-2007
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad