pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Творчість » Як вам наши тексти?

Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
 Як вам наши тексти? « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
THT
ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 2:19 pm    Тема повідомлення: $$$ Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

I'll skill написав:
Themis написав:
и потом - тебе ж не надо всю сумму сразу у одного чека одалживать, правда???

С одним кредитором всегда легче договорится... и... удобней



Зачем? Скоро вы сами сможете ПоДнЯтЬ денег без постороннеЙ помощи. Я думаю за пару месяцев можно НЕплохо подработать в Киеве.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
prezident
ПовідомленняНаписане: неділя липня 09, 2006 3:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 09.07.06
Повідомлень: 1
Звідки: ВТЛ

В общем ни фига не понимаю на вашем сайте!...
Здорово, чуваки (а конкретней Андрюша Корчак и Сашенька Быстрицкий) !!! Это я, ваш покорный слуга - Дмитрий, он же Mr. Prezident, он же Баланюк.
Сижу вот на работе... Вы там это, не теряйтесь, ок? Ну ладно, согласен, я первый потерялся... Smile Но это же не повод!!!
Короче, я все лето в Киеве, на работе. Пишите мне куда-нибудь, звоните мне в телефон, приглашайте на концерты или так, пивка попить там...
Ваши записи в общаге у меня на ура слушаются! Smile Уже многие спрашивают про ваши концерты, песни узнают. Так что это, и не думайте рассляблятся!!!
Удачи!!! Всем превед! Smile
_________________
PUNKS NOT DEAD!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
THT
ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 14, 2006 9:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

prezident написав:


Короче, я все лето в Киеве, на работе. Пишите мне куда-нибудь, звоните мне в телефон, приглашайте на концерты или так, пивка попить там...



Привет Дим, таким способом ты вряд ли до кого-то достучишься... Сайтик немного умер, вернее полностью.. мож его оживят к осени, а пока он утерян.)
Звони на телефоны, так будет более разумно, хотя вряд ли что-то получиться. Нет никого. Все разъехались, только САМЫЕ сильные здесь!!!)))))))) Удачи)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
I'll skill
ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 14, 2006 9:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

THT написав:
Сайтик немного умер, вернее полностью..

Cool Не понял...Cool
Сайта-то небыло))))
Был токо форум...он воошето и естьSmile
Просто народ оттдыхает и ему влом висеть на гавняном форуме гавняной группы Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 14, 2006 5:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

I'll skill написав:
THT написав:
Сайтик немного умер, вернее полностью..

Cool Не понял...Cool
Сайта-то небыло))))
Был токо форум...он воошето и естьSmile
Просто народ оттдыхает и ему влом висеть на гавняном форуме гавняной группы Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ну форум обікновенный, вернее стандартный. Нет в нём ничего ГАВНЯНОГО. А вот с чего ты взял что группа плохая?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Master
ПовідомленняНаписане: понеділок липня 24, 2006 1:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Админ ада
<b style='color: red'>Админ ада</b>

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 170
Звідки: pSeVdo

Привет жарким июльским вечерком нашему форумцу!!!
Он чет умер и уже начинает вонять под палящим солнцем Sad
Один ток доблесный Айлскылл чет не отдыхает и наполняет саят инфой, которая пахнет так же как и саят...
Коротше, я всех помню, всех люблю, мы тут пока с Харцем пытаемся на двоих подготовить новый творческий облик нашей маленькой группы к осени, так сказать, пашем в поте чола...

И ВООБЩЕ ОФИГЕННАЯ ГРУППА!!!!!!!!!!!!!!!
(цитата от ТНТ)

Ждем скучаем за всеми и за каждым лично!!!
ПА-ПА

ИДЕМ ПИТЬ ПИВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(цитата от ТНТ)
_________________
Отдамся в хорошие руки, заодно отдам совесть в другие хорошие руки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
THT
ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 10, 2006 10:41 pm    Тема повідомлення: ! Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Master написав:


И ВООБЩЕ ОФИГЕННАЯ ГРУППА!!!!!!!!!!!!!!!
(цитата от ТНТ)



ИДЕМ ПИТЬ ПИВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(цитата от ТНТ)


И вообще офигенная група!!!!!!!!!!!!

Идём завтра пить пиво!!!!!!!!!!!!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
mari4ka
ПовідомленняНаписане: неділя вересня 30, 2007 9:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 30.09.07
Повідомлень: 6
Звідки: з Києва

нещодавно почула про pSeVdo...
реально, дуже сподобались ваші пісні... (як слова, як музика... усьо абсолютно)
прикольна група... звісно, спершу важкувато, але перспективні гурти з якісною і класною музикою - непомічені не бувають)

іще раз -> пісні шикарні) діп респект)
бажаю творчого вам натхнення)))
_________________
MUSIC is my LIFE
FREEDOM is my WAY
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 01, 2007 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Дякуємо за приємні слова і побажання!
Чому ніхто не пише нічого поганого, критичного?
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
RaiduGGa
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 4:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 15.10.07
Повідомлень: 1
Звідки: Черкаси

Єдині пісні, які мені не набридають вже досить довний час... Тільки чому їх так мало у вас на форумі? розміщайте більше...І більше співайте українською... А взагалі чудовий гурт)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
HManRSI
ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 14, 2007 4:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

Kharts написав:
Дякуємо за приємні слова і побажання!
Чому ніхто не пише нічого поганого, критичного?

Треба тута мою маму зареєструвати. Вона буде критикувати... Почула пісню "Єдина" і спитала що за ідіот там помирати зібрався...
Псевдо - ЕМО (не бийте мене) Smile
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: субота грудня 15, 2007 12:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Той ідіот, який помирати зібрався - це я. Тільки не скоро.
Да, ми - емо. Бугага.
Нічого проти ЕМО не маю, але мені здається, що ми ні фіга на них не схожі.
Так, до слова. У нас на фаці в 43-й лекційній аудиторії є кілька парт, які геть начисто всі списані позитивними і не дуже відгуками про емо.
До речі, в аналогічній 45-й аудиторії є аналогічна парта "скарг і пропозицій" відносно журналісток, що вчаться у нас в корпусі. ще раз бугага.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
HManRSI
ПовідомленняНаписане: субота грудня 15, 2007 4:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

Я просто виклав думку моєї мами про одну з ваших пісень, а взагалі тексти гарні... Не в'їзжаю тільки в текст "Ти обіцяла"
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
I'll skill
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 16, 2007 2:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

HManRSI написав:
Я просто виклав думку моєї мами про одну з ваших пісень, а взагалі тексти гарні... Не в'їзжаю тільки в текст "Ти обіцяла"

не виезжжаиъ!!!
Чьюзтвуи!!!
душой не телом!
(пъяный я...)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 Сторінка 3 з 3

pSeVdo.com.ua » Творчість » Як вам наши тексти?
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad