pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Концерти » Ямафест. 11 мая. Не пропустите!

Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
 Ямафест. 11 мая. Не пропустите! « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
IntelEKT[true]
ПовідомленняНаписане: неділя березня 23, 2008 8:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 23.03.08
Повідомлень: 1

Згоден з усіма, хто писав що на ЯМІ було круто. Сам був і відірвався по повній. А от про ЯМУ-2008 хтось щось знає? Ми от збирались взяти участь, а організатори як я розумію, помінялись. Якщо комусь щось відомо пишіть сюди, в приват чи в аську.
Буду вдячний за будь-яку інфу
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 04, 2008 9:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Про імовірну Яму 2008-го року поки можу лише сказати, що цього разу я, мабуть, не буду приймати участь в її організації, але з деяких доволі достовірних джерел чув певні чутки, які й повідаю:

- не виключено, що Яма цього року таки буде і дуже навіть можливо, що на початку травня
- дуже вірогідно, що організацією її буде займатись доволі солідна організація (можливо, навіть політична, хоча мені особисто по боку, головне - музика), тому грошей може бути трохи побільше, ніж минулого року (зізнаюсь по секрету, що минулорішня Яма організовувалась частково силами і коштом самих музикантів), а отже, можливо, можна буде сподіватись на те, що звук і організація будуть трохи кращими
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки назад  1, 2, 3 Сторінка 3 з 3

pSeVdo.com.ua » Концерти » Ямафест. 11 мая. Не пропустите!
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad