pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Творчість » Запис нової пісні

Нова тема  Відповісти
 Запис нової пісні « Попередня тема :: Наступна тема » 
Що нам записати на початку лютого?
Склотара
14%
 14%  [ 1 ]
Війна
0%
 0%  [ 0 ]
Подякуй
0%
 0%  [ 0 ]
До побачення
0%
 0%  [ 0 ]
Світ "учора"
28%
 28%  [ 2 ]
Чому?
0%
 0%  [ 0 ]
Твоє тіло
14%
 14%  [ 1 ]
Колись ми все забудем
0%
 0%  [ 0 ]
Щось нове
42%
 42%  [ 3 ]
Не варто нічого писати
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 7
Автор Повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: середа грудня 19, 2007 4:17 pm    Тема повідомлення: Запис нової пісні Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Відгриміли концерти. Відсвяткувалось трьохріччя. Час і про навчання не забувати. Сесія. Але музику ми, звичайно ж, не покинем.

Ще давно у нас були плани після сесії зібратись і записати якусь пісню (кілька). Прийшов час серйозно обмізкувати ці плани. У нас є певні ідеї з приводу того що писати. Але хотілось би почути і вашу думку (що для нас завжди важлива і, можна сказати, - вирішальна). Що це має бути? Щось старе типу Склотари, Подякуй чи Війни? А, може свіжа До побачення? Чи може, не варто поспішати щось писати, бо в нас нема вартої того пісні. Пишіть, дзвоніть, заходьте
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
sokol
ПовідомленняНаписане: середа грудня 19, 2007 6:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 01.10.07
Повідомлень: 20
Звідки: hostel16.814

Дайте послухати хоча б "чернові" варіанти пісень щось тіпа "Поляризації" Mr. Green ? А то із нового я майже нічого не розібрав на виступі Drink

Поки що не голосував.

пи.си Зараз мене проперла "Поляризація" Twisted Evil російськомовні пісні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
HManRSI
ПовідомленняНаписане: середа грудня 19, 2007 9:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

А я не все чув... так що +1 до попереднього...
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: четвер грудня 20, 2007 3:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

sokol написав:
Зараз мене проперла "Поляризація" Twisted Evil російськомовні пісні.

Російськомовні хай пише група ТНТ Laughing
А якщо серйозно, то, я думаю, російськомовні ми вже записувати не будем. Мабуть, на останньому концерті ми остаточно з ними попрошались. Треба рухатись вперед Корчак
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
HManRSI
ПовідомленняНаписане: четвер грудня 20, 2007 6:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

так не російськомовних поляризацій нема ))
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Spitfire
ПовідомленняНаписане: четвер грудня 20, 2007 6:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

Все претензии - к группе ТНТ =)
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
HManRSI
ПовідомленняНаписане: субота грудня 22, 2007 1:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

ніяяких претензій до ТНТ )) Я не чув україномовних пісень )) і думаю багато хто теж.
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ZP
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 23, 2007 12:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 22.12.07
Повідомлень: 1

Алоха! Извините, что здесь оффтопом накакал. Я всего лишь преследовал цель, чтобы моё присутствие не осталось незамеченным. Да и вообще, ты, dibby, сам спрашивал: "Чувак, када ты уже будешь у нас на форуме срать?!". Ну вот, подставляй ладошку, СРУ 8/ )))). Короче, это всё к тому, что я хотел сказать, что зарегался и теперь буду периодически здесь появляться. И срать-срать-срать!
Псевдунам баааальшой ПРЕВЕТ! Love, Рома from Кременчугъ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Spitfire
ПовідомленняНаписане: неділя грудня 23, 2007 2:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

ZP написав:
Алоха! Извините, что здесь оффтопом накакал. Я всего лишь преследовал цель, чтобы моё присутствие не осталось незамеченным. Да и вообще, ты, dibby, сам спрашивал: "Чувак, када ты уже будешь у нас на форуме срать?!". Ну вот, подставляй ладошку, СРУ 8/ )))). Короче, это всё к тому, что я хотел сказать, что зарегался и теперь буду периодически здесь появляться. И срать-срать-срать!
Псевдунам баааальшой ПРЕВЕТ! Love, Рома from Кременчугъ.


Фак.. и не хочется же килять твой первый пост..
получаешь строгий втык ударом между ног за оффтоп! =)
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 24, 2007 1:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

HManRSI написав:
ніяяких претензій до ТНТ )) Я не чув україномовних пісень )) і думаю багато хто теж.

брехня
Ми грали Склотару, Війну, Подякуй, До побачення, Світ "учора" і Чому на останньому концерті.
Для тих, хто мало їх чув або погано розчув (хоча це дивно, бо усім, крім До побачення, як мінімум по півтора року, Склотарі - три, Війні - два, Подякуй - 4) - приходьте в першу общагу в 301/2. Там живе моя сестра Оля. Вона буде дуже рада вас напоїти чаєм і скинути вам на болванку чи флешку відео нашого останнього виступу в "Планеті". До речі, якість непогана. Слухайте на здоров'я і визначайтесь, за що будете голосувати, бо щось ми все одно запишем і це точно не буде Поляризація. Хотілось би почути вашу думку з приводу того, що саме ви хотіли б почути
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: четвер квітня 24, 2008 4:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Сорока на хвості принесла, що ніби-то на травневих ми запишемо нову пісню. І навіть не питайте, як вона називається. Twisted Evil
Почуєте перші тут, в мережах гуртожитків, вконтакті та на рінгтонах друзів Smile
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Spitfire
ПовідомленняНаписане: вівторок травня 06, 2008 12:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

Є новини!
ми її записали, причому, досить успішно! та ще не до кінця звели. сподіваюсь, десь завтра-післязавтра вона буде повністю готова і придатна для того, щоб завоювати світ =)
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Spitfire
ПовідомленняНаписане: середа травня 07, 2008 7:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

все! пісня готова!
вконтакті я її вже виклав, а ось на нашому сайті поки що не зміг - на роботі стоїть раутер, який фільтрує багато всякої фігні і не дає заходити на сторінки, в адресі якої є "мп3" Sad
тому для скачування буде трохи згодом.

пока качайте с ftp://ftp.univ.kiev.ua/incoming/pSeVdo - там 3 версии в мп3 - нормальная, минусовка и радио-версия.
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Сторінка 1 з 1

pSeVdo.com.ua » Творчість » Запис нової пісні
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad