pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Концерти » U.S.S.R - party

Нова тема  Відповісти
 U.S.S.R - party « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок травня 12, 2008 10:34 pm    Тема повідомлення: U.S.S.R - party Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

18 травня, неділя, клуб "Хмільна Бочка", вул. Богдана Хмельницького 3Б1

Zarja
pSeVdo

і ви

вхід: 35 грн.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок травня 19, 2008 5:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Дякуємо, друзі!
Ви нас виручили. Завжди важко виступати першими, але разом ми, здається, знайшли спільну мову. Дякуємо за підспівування, за цибання. Пробачайте за дорогий вхід, за пізний початок, за те, що мало зіграли, за те, що не зіграли на біс (все-таки гості; попередньо домовлялись, що наші - рівно 30 хвилин), за лажі.
Приємно, що "Знаєш" за такий короткий час життя вже багатьом сподобалась і так багато з вас уже встигли вивчити її слова. Вибачайте ті, чиї політичні погляди образила тематика вечора Smile Ми завжди наголошували, що ми - повністю аполітична група. Не те, щоб нам була пофіг політика (особисто я нею дуже активно цікавлюсь і маю стійку і послідовну громадянську і політичну позицію, яку через офтоп тут описувати не буду), просто сучасна українська політика настільки брудна і неоднозначна, що приплітати її до нашої творчості просто рука не підіймається. pSeVdo - це тільки музика. Тільки думки, почуття і емоції п'яти простих молодих хлопців.
Щось мене, як завжди, понесло.

Короче, мораль - молодці ви. А ми будемо старатись до вас підтягуватись.

Чекаємо-не-дочекаємось хоч якихось більш-менш певних відомостей про цьогорішній Ямафест, але поки що знаю небагато. Нібито 23-тє. Не факт, що в Ямі (як варіанти розглядаються співоче поле на Теремках та майданчик біля ВДНХ). Детальніше у відповідній темі.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Сторінка 1 з 1

pSeVdo.com.ua » Концерти » U.S.S.R - party
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad