pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Балачка » Совет по выбору автомобиля.

Нова тема  Відповісти
 Совет по выбору автомобиля. « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
Taisiarodnecheva
ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 20, 2015 6:39 pm    Тема повідомлення: Совет по выбору автомобиля. Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 09.11.15
Повідомлень: 5

Тетя хочет купить машину, живет он в Украине посмотрев автобазар объявления . Понравилось данная модель Nissan Terrano это авто пригодно для езды с таким сроком эксплуатации?
_________________
Taisiarodnecheva
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
VikaEfimova
ПовідомленняНаписане: неділя червня 05, 2016 4:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 02.06.16
Повідомлень: 16

У нас на роботі службовий Nissan XTrail - чудове авто, комфортне та велике (відносно).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Алла Тимофеева
ПовідомленняНаписане: неділя червня 26, 2016 11:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 18.06.16
Повідомлень: 5

Мрію про Toyota FJ Cruiser ...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Люксик
ПовідомленняНаписане: неділя серпня 07, 2016 5:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 07.08.16
Повідомлень: 3

А мені і Славута підійде.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Zueva
ПовідомленняНаписане: четвер лютого 23, 2017 5:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 23.02.17
Повідомлень: 3

Все решают деньги. Обычно берут на что хватает)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
adminko
ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 20, 2021 7:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знає пісні краще виконавців

З нами з: 24.08.20
Повідомлень: 503

Хочу купить себе автомобиль в США но вот пугает большая вероятность того, что я буду ждать его очень долго, да еще и за доставку заплачу очень прилично. Что скажете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
LenkaKiska
ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 20, 2021 8:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знає пісні краще виконавців

З нами з: 30.09.20
Повідомлень: 470

VikaEfimova написав:
У нас на роботі службовий Nissan XTrail - чудове авто, комфортне та велике (відносно).


хорошая машинка, вопросов нет, но и цена у нее очень даже приличная, поэтому нужно что-то с ней думать, например брать бу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kong
ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 20, 2021 8:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знає пісні краще виконавців

З нами з: 12.10.20
Повідомлень: 499

adminko написав:
Хочу купить себе автомобиль в США но вот пугает большая вероятность того, что я буду ждать его очень долго, да еще и за доставку заплачу очень прилично. Что скажете?


Прежде всего хочу сказать, что доставки машины из США копейки не может стоить, потому что это очень далеко.


Змінено: Kong (понеділок грудня 19, 2022 10:07 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
blond Vita
ПовідомленняНаписане: неділя червня 20, 2021 2:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 09.10.16
Повідомлень: 147

Обрали для себе автомобіль фіат добло комбі https://www.fiatprofessional.ua/model/doblo-combi/ такий невеликого формату фургон - підходить для перевезення невеликих вантажів та товарів. Брали спеціально для бізнесу, через офіційного дилера. Подивіться за посиланням - там є всі моделі, що продаються на сьогодні в них, а також ціни, комплектація та характеристики.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kong
ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 19, 2022 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знає пісні краще виконавців

З нами з: 12.10.20
Повідомлень: 499

Зараз теж планую купувати авто, де краще дивитися варіанти?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
adminko
ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 19, 2022 10:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знає пісні краще виконавців

З нами з: 24.08.20
Повідомлень: 503

Як на мене, то краще за все купувати авто по місцю, тут у першу чергу треба визначитися, хочете ви нове чи можливо підтримане, я завжди виступаю за другий варіант. Ось на цій дошці об'яв ви знайдете транспорт в Україні https://axl.com.ua/search/transport/ по дуже приємним цінам, одразу з фото, описом, що дуже зручно. Можна зробити пошук за параметрами та дивитися варіанти тільки у своєму місті.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Сторінка 1 з 1

pSeVdo.com.ua » Балачка » Совет по выбору автомобиля.
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad