pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Балачка » Український "РОК"...куди ми котимось?

Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки назад  1, 2
 Український "РОК"...куди ми котимось? « Попередня тема :: Наступна тема » 
Якому з наведених гуртів ви надаєте більшу перевагу?
Тартак
25%
 25%  [ 6 ]
Океан Ельзи
29%
 29%  [ 7 ]
Крихітка Цахес
25%
 25%  [ 6 ]
ВВ
4%
 4%  [ 1 ]
Альона Вінницька
0%
 0%  [ 0 ]
Скай
16%
 16%  [ 4 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
strawilka
ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 3:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 16

Всем, кто бывает, привет!
Лично я тащусь в последнее время от Димної суміші и Моторроллы! Советую, кто осудит, кто заценит... Я вытерплю Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2006 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Народ, ви шо, подуріли? Mad "Куди ми котимось?" Ану взяли всі в руки гітари, палички, мікрофони, лопати, вила, молотки, зубила, парашути, пласкогубці... і взялись за те, шоб український рок і далі розвивався!
Океан Ельзи, Тартак, ВВ, ТОЛ, Фліт, Скай, Крихітка Цахес, Моторрола, Скрябін, Друга ріка, ТНМК, Скінхейт, Карна - хіба можна не гордитись такою музикою!
Так, згоден, наші виконавці поки що відстають від західних по звучанню. А що ви хочете, коли люди тупо гидуються рідної музики. От ви особисто за своє життя скільки разів купляли диски вітчизняних груп? Скільки разів ходили на їх платні концерти? Не тому що вони круті групи, а просто тому що вони наші, рідні, УКРАЇНСЬКІ! І після цього у когось ще вистачає совісті казати, що українська музика - отстой?!
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
I'll skill
ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2006 3:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

Kharts написав:

Океан Ельзи, Тартак, ВВ, ТОЛ, Фліт, Скай, Крихітка Цахес, Моторрола, Скрябін, Друга ріка, ТНМК, Скінхейт, Карна - хіба можна не гордитись такою музикою!

ТОЛ- не музика!!!SmileSmileSmile
Жарт...
Kharts написав:

А що ви хочете, коли люди тупо гидуються рідної музики.

Хто тобі таке сказав?
Kharts написав:

Так, згоден, наші виконавці поки що відстають від західних по звучанню...От ви особисто за своє життя скільки разів купляли диски вітчизняних груп? Скільки разів ходили на їх платні концерти?

Якби не наш менталітет то був би і нормальний, хороший звук...
Яку фразу ти скажеш коли почуєш щось дійсно добре?
...я й сам знаю. Ось укорочений список варіантів:
Де скачати?
Дай переписати?
Перелий мені плз.
А в нашій мережі вже є?
А нафіга ти купив у піратів коли я вже місяць слухаю 10.000-ну копію такогож диску?
....
я не правий?

Тільки одиниці спитають оне єдиноправельне питання:
Де можно купити?
Kharts написав:

Не тому що вони круті групи, а просто тому що вони наші, рідні, УКРАЇНСЬКІ!

Вони круті але їм нехватае грошей і вони роблять все нашвидкоруч.. Бо всім треба якось жити!!!
Kharts написав:

І після цього у когось ще вистачає совісті казати, що українська музика - отстой?!

YES!Smile
але ми не про все в цілому говоримо...
_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: субота травня 20, 2006 6:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Kharts написав:
Народ, ви шо, подуріли? Mad "Куди ми котимось?" Ану взяли всі в руки гітари, палички, мікрофони, лопати, вила, молотки, зубила, парашути, пласкогубці... і взялись за те, шоб український рок і далі розвивався!
Океан Ельзи, Тартак, ВВ, ТОЛ, Фліт, Скай, Крихітка Цахес, Моторрола, Скрябін, Друга ріка, ТНМК, Скінхейт, Карна - хіба можна не гордитись такою музикою!
Так, згоден, наші виконавці поки що відстають від західних по звучанню. А що ви хочете, коли люди тупо гидуються рідної музики. От ви особисто за своє життя скільки разів купляли диски вітчизняних груп? Скільки разів ходили на їх платні концерти? Не тому що вони круті групи, а просто тому що вони наші, рідні, УКРАЇНСЬКІ! І після цього у когось ще вистачає совісті казати, що українська музика - отстой?!


Андрей, а он ведь прав на 100%
Да и у тебя не плохо получилось Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Spitfire
ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 26, 2006 1:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

Kharts написав:
Народ, ви шо, подуріли? Mad "Куди ми котимось?" Ану взяли всі в руки гітари, палички, мікрофони, лопати, вила, молотки, зубила, парашути, пласкогубці... і взялись за те, шоб український рок і далі розвивався!
Океан Ельзи, Тартак, ВВ, ТОЛ, Фліт, Скай, Крихітка Цахес, Моторрола, Скрябін, Друга ріка, ТНМК, Скінхейт, Карна - хіба можна не гордитись такою музикою!
Так, згоден, наші виконавці поки що відстають від західних по звучанню. А що ви хочете, коли люди тупо гидуються рідної музики. От ви особисто за своє життя скільки разів купляли диски вітчизняних груп? Скільки разів ходили на їх платні концерти? Не тому що вони круті групи, а просто тому що вони наші, рідні, УКРАЇНСЬКІ! І після цього у когось ще вистачає совісті казати, що українська музика - отстой?!


Группа становиться крутой именно тогда, когда хочеться пойти на ее концерт изза музыки, а не изза того, что это наше, украинское.
А насчет пиратства - это действительно зло и с этим нужно бороться!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
HManRSI
ПовідомленняНаписане: четвер червня 28, 2007 11:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

Считайте мну кем хотите, но я СКАЙ слушаю, играю и пока продолжаю это делать... Не все конечно.
_________________
Скажи что я ее люблю...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Daniel_Blossom
ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 25, 2007 8:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 25.10.07
Повідомлень: 3

that's what you call ROCK? (
_________________
Us Within
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: субота жовтня 27, 2007 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Daniel_Blossom написав:
that's what you call ROCK? (

В принципі, я згоден, що не все, що згадувалось в даній темі, повністю підпадає під визначення стилю(жанру) "рок". І справа не обов'язково в тому, що музика даних виконавців не відповідає якимсь канонам чи принципам. Просто, рок - це більше стиль життя, ніж музичний формат. Я вважаю, що є багато груп, які грають музику, яку на перший погляд з упевненістю можна назвати роком, насправді - галімі папсісти, з іншого боку є групи, які грають музику, яка не зовсім (чи зовсім) вписується в рамки класичного розуміння рок-музики, але по своїм життєвим поглядам їх сміливо можна назвати рокерами.
І взагалі, я проповідую інший погляд на цю проблему. Усі люди вільні слухати те, що їм подобається (рок, поп, ар ен бі, фанк тощо). Просто інколи, на жаль, люди стають тупим худоб'ячим стадом і роблять не те, чого хочуть і що їм подобається, а що їм впарюють (медіа-засоби, батьки, друзі і тд і тп)
і ще, ця дискусія з'явилась на сторінках саме цього форуму тільки тому, що нас (гурт pSeVdo) називають рок-групою, хоча я, наприклад, думаю, що це не зовсім так. Коли нас питають, який стиль нашої музики, ми або морозимся, або відповідаємо щось типу альтернативний хіп-хоп-поп-панк-рок. Хоча, прикольніше звучить і виглядає псевдо-рок Smile До того ж, по-моєму, досить точно відображає те, що ми робимо.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ankacing
ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 01, 2016 7:18 pm    Тема повідомлення: Український "РОК" куди ми котимось Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 30.07.16
Повідомлень: 1
Звідки: Россия

Мне чет кажется, что братья еще не доросли XDDDD может еще тему про Танцюють всі-2 создадим?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки назад  1, 2 Сторінка 2 з 2

pSeVdo.com.ua » Балачка » Український "РОК"...куди ми котимось?
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad