pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Концерти » Містер Диззи... виступ другий

Нова тема  Цю тему закрито Перейти до сторінки 1, 2  далі
 Містер Диззи... виступ другий « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
I'll skill
ПовідомленняНаписане: субота травня 06, 2006 2:30 pm    Тема повідомлення: Містер Диззи... виступ другий Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

15.05.06
Містер дізель
15грн.
...
подробиці згодом.. чекайте
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Themis
ПовідомленняНаписане: субота травня 06, 2006 2:56 pm    Тема повідомлення: Re: Містер Диззи... виступ другий Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 191
Звідки: КПИ

I'll skill написав:
15.05.06
Містер дізель
15грн.
...
подробиці згодом.. чекайте


мистер Дизель - это что?????? или где??? или как???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
I'll skill
ПовідомленняНаписане: субота травня 06, 2006 3:05 pm    Тема повідомлення: Re: Містер Диззи... виступ другий Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

Themis написав:

мистер Дизель - это что?????? или где??? или как???

Я написав:

подробиці згодом.. чекайте

Вот узнаю всё точно- напишу... а щас я не помнюSmile Давно там был
Кжсь в районе метро берестейська
_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
VojToshik
ПовідомленняНаписане: субота травня 06, 2006 7:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Админ ада
<b style='color: red'>Админ ада</b>

З нами з: 18.04.06
Повідомлень: 63

Шо то за -ня взагалі?
_________________
Isn't it folly that lack of girls' attention makes our life senseless???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Spitfire
ПовідомленняНаписане: вівторок травня 09, 2006 3:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

На самом деле, клуб называеться Mr.Dizzy - м.Берестейская, ул. Дегтяревская 49б
15 мая, понедельник, 19:00
pseVdo и Dream of Victory.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Master
ПовідомленняНаписане: середа травня 10, 2006 11:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Админ ада
<b style='color: red'>Админ ада</b>

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 170
Звідки: pSeVdo

Гы-гы, Юрец!!! И те не стыдно? Мистер Дизель Mr. Green
Человек не в первый раз пугает в даном месте людей своим пением и обзывает его каким-то стремным названием. Вобщем, там все кучкуются возле станции метро а наш ответственный человек(скорее всего Паша) ведет всех дружной кампанией до места встречи. Там и увидимся
_________________
Отдамся в хорошие руки, заодно отдам совесть в другие хорошие руки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: середа травня 10, 2006 1:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Master написав:
Гы-гы, Юрец!!! И те не стыдно? Мистер Дизель Mr. Green
Человек не в первый раз пугает в даном месте людей своим пением и обзывает его каким-то стремным названием. Вобщем, там все кучкуются возле станции метро а наш ответственный человек(скорее всего Паша) ведет всех дружной кампанией до места встречи. Там и увидимся

З приводу кучкування, я думаю, краще це робити не біля метро, а на самій платформі, о 18.30.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
I'll skill
ПовідомленняНаписане: середа травня 10, 2006 3:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

Master написав:
Гы-гы, Юрец!!! И те не стыдно? Мистер Дизель Mr. Green
Человек не в первый раз пугает в даном месте людей своим пением и обзывает его каким-то стремным названием. Вобщем, там все кучкуются возле станции метро а наш ответственный человек(скорее всего Паша) ведет всех дружной кампанией до места встречи. Там и увидимся

Чувак! Я дупля не кидаю... Если ты не помниш то я туда пошти бежал!!! И ,-я , мне было абсолютно по-й как этат -ний клуб называетсяSmile
_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
-M@XU$-
ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 12:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 21.04.06
Повідомлень: 2
Звідки: Фром НАУ

Привед учасникам группы Псевдо и всем кто их знает! Рад буду поприсутствовать на будущем концерте в Мстр.Диззи в понедельник! Хочу зарание попросить, что б парни сиграли на бисс в конце мою одну из просто ужасно любимых песэнэк: "Эдина" иль "Последний шаг"! Буду очь благодарен! Пишу тут - а не буду говорить. потому что может быть такое что не доступны вы буите на сцене! Да ви вооще, Псевдо без этих песен - просто не Псевдо!
З.Ы. Скорей всего прийду не один, а стеми кто полюбил ваши песэнки в НАУ! До скорого!
_________________
Ліжко, предмет, на якому я провожу таки досить багато часу, але рідко досхочу!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: субота травня 13, 2006 1:30 pm    Тема повідомлення: попюлар Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

-M@XU$- написав:
Привед учасникам группы Псевдо и всем кто их знает! Рад буду поприсутствовать на будущем концерте в Мстр.Диззи в понедельник! Хочу зарание попросить, что б парни сиграли на бисс в конце мою одну из просто ужасно любимых песэнэк: "Эдина" иль "Последний шаг"! Буду очь благодарен! Пишу тут - а не буду говорить. потому что может быть такое что не доступны вы буите на сцене! Да ви вооще, Псевдо без этих песен - просто не Псевдо!
З.Ы. Скорей всего прийду не один, а стеми кто полюбил ваши песэнки в НАУ! До скорого!



Ну так всё скоро будет вАжУрЕ, пирамидка может быстро разрастись... вот только надо немного усилия приложить к ЭтОмУ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
I'll skill
ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 8:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 297
Звідки: pSeVdo

сори, фигня получлась..
_________________
0_о
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
strawilka
ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 7:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 16

Кто-нибудь!!! Поделитесь впечатлениями по поводу вчерашнего концерта Crying or Very sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 9:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

strawilka написав:
Кто-нибудь!!! Поделитесь впечатлениями по поводу вчерашнего концерта Crying or Very sad




Ну в НаТуРе, люди, не жадничайте, поделитесь впечатлениями. Можно ещё чем то поделится, кому чего не жалко...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Themis
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 9:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 191
Звідки: КПИ

О да!!! Впечетлений масса!!!
Пришли, постояли и ушли...
Не было концерта - какие-то нестыковки с клубом - я не знаю точно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 10:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Themis написав:
О да!!! Впечетлений масса!!!
Пришли, постояли и ушли...
Не было концерта - какие-то нестыковки с клубом - я не знаю точно



Ну не могли взять Андрея и гитару и всю компанию и устроить коцерт???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Themis
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 10:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 191
Звідки: КПИ

THT написав:
Ну не могли взять Андрея и гитару и всю компанию и устроить коцерт???


ой, ну я тя всегда все так просто...

ну не знаю, может оно так и было, но меня уже тогда не было, эт точно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Olesyatina
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 4:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 11
Звідки: свои из КПИ

Наберемся терпения и будем вместе ждать "виступ другий"! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
-M@XU$-
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 6:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 21.04.06
Повідомлень: 2
Звідки: Фром НАУ

Я конечно по некоторым причинам не смог присутствувать на небольшом под..бе, но обязательно буду присутствовать на, думаю что реалном, концерте! Народ не расстраивайтесь, мистер диззи = ОтсТой! Знач в таком отСтое выступать группе было не суждено!!! Smile Всем КПИ-шникам привет, всем Шевовцам салют, всем Кнеувцам дарова, всем Наувцам хай, всем Псевдовцам виват, всем бывшим ВТЛ-вцам бонжорно, всем отсальным-здаствуй-те!
_________________
Ліжко, предмет, на якому я провожу таки досить багато часу, але рідко досхочу!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
strawilka
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 8:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 16

Интересно, а сами Псевовцы молчат.... Cool
Ну ничего, главное, что мы все их поддерживаем! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Themis
ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 191
Звідки: КПИ

strawilka написав:
Интересно, а сами Псевовцы молчат.... Cool
Ну ничего, главное, что мы все их поддерживаем! Wink


Стыдно, наверное...
Wink Хотя чего, казалось бы -все свои и все всё понимают
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема  Цю тему закрито Перейти до сторінки 1, 2  далі Сторінка 1 з 2

pSeVdo.com.ua » Концерти » Містер Диззи... виступ другий
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad