pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Творчість » Найкраща пісня гурту pSeVdo

Нова тема  Відповісти
 Найкраща пісня гурту pSeVdo « Попередня тема :: Наступна тема » 
Яка з пісень гурту Псєвдо Вам найбільше подобається?
Єдина
50%
 50%  [ 9 ]
Досить
0%
 0%  [ 0 ]
Твій жар
0%
 0%  [ 0 ]
Номер телефону
0%
 0%  [ 0 ]
Ти часто плачеш
16%
 16%  [ 3 ]
Ти обіцяла
22%
 22%  [ 4 ]
Світ "учора"
0%
 0%  [ 0 ]
Чому?
5%
 5%  [ 1 ]
PR
5%
 5%  [ 1 ]
Ні!
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 18
Автор Повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: четвер вересня 21, 2006 10:01 am    Тема повідомлення: Найкраща пісня гурту pSeVdo Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Голосуєм! Хто кого?! Може, я щось забув?
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Themis
ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 26, 2006 3:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 191
Звідки: КПИ

Ти часто плачеш!

Но последние 4 я не слышала, так что...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Spitfire
ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 11:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

Хм... даже не знаю.... Все по-свему прикольные! А можно я не буду голосовать? Laughing Laughing Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 12, 2006 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Themis написав:
Ти часто плачеш!

Но последние 4 я не слышала, так что...


Да ладно, все ты слышала, просто забыла или не помнишь названий. Мы их играли на последнем концерте в Барвах
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Olesyatina
ПовідомленняНаписане: субота жовтня 14, 2006 3:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 11
Звідки: свои из КПИ

А мені подобається "Єдина" своїм просто неповторним текстом. Думаю, зі мною всі згодні Smile Та взагалі, кожна пісня викликає різні почуття...
Особисто мене захоплює, як Ви викладаєте свої думки в пісні, цікаві стилістичні оберти - виходить класно!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
MurZik
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 30, 2006 11:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 30.10.06
Повідомлень: 1
Звідки: З фізмату

Як на мене то всі пісні просто супер, що до найулюбленіших то це Єдина і Товар
_________________
Навіщо люди шукають диявола? От він, зліва.. серцем називається.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Liz@
ПовідомленняНаписане: вівторок травня 08, 2007 5:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 08.05.07
Повідомлень: 5

Проголосовала за "Ти часто плачеш". Я тоже если чесно не все слышала песни, но эту уже знаю на память. Не было такого дня чтобы я ехала в маршрутке и у меня не заиграла эта песня на плеере..... Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
HManRSI
ПовідомленняНаписане: неділя червня 03, 2007 7:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справно ходить на концерти

З нами з: 09.05.07
Повідомлень: 53
Звідки: фізмат

А я не чув усіх ваших пісень Sad записи у мене є (навіть "Поляризація")... Мені всі пісні подобаються... Зараз в фізматі всі слухають "Ти обіцяла", позакачували на мобілки і понтуються. Найбільше мені подобаються "Єдина", "Ти обіцяла", "Твій жар".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
mari4ka
ПовідомленняНаписане: неділя вересня 30, 2007 9:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 30.09.07
Повідомлень: 6
Звідки: з Києва

Дуже-дуже подобається ЄДИНА. Просто шикарна пісня)))
_________________
MUSIC is my LIFE
FREEDOM is my WAY
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mari4ka
ПовідомленняНаписане: неділя вересня 30, 2007 9:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 30.09.07
Повідомлень: 6
Звідки: з Києва

хоча не всі пісні чула... не підскажете де мона дістати? (окрім тих, які висять на сайті) дяксSmile
_________________
MUSIC is my LIFE
FREEDOM is my WAY
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 01, 2007 12:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

mari4ka написав:
(окрім тих, які висять на сайті)

Інші слухати не рекомендую, реально зіпсується враження про нашу творчість. Бо то просто робочі записи, що не були призначені для широкого прослуховування.
А тим, хто їх розповсюджує (а я знаю, є такі зюзіки Evil or Very Mad ) , побачу - руки повідкручую Smile
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
mari4ka
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 01, 2007 7:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 30.09.07
Повідомлень: 6
Звідки: з Києва

ок... зрозуміло... як буде щось новеньке - обов"язково повідомте) щасливо
_________________
MUSIC is my LIFE
FREEDOM is my WAY
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Сторінка 1 з 1

pSeVdo.com.ua » Творчість » Найкраща пісня гурту pSeVdo
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad