pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Концерти » нашему активному творчеству примерно 2 года

Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки 1, 2  далі
 нашему активному творчеству примерно 2 года « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
Spitfire
ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 27, 2006 12:04 pm    Тема повідомлення: нашему активному творчеству примерно 2 года Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

Все желающие и не сильно приглашаються 9 ноября 2006 в "Барви" (ориентировочно, к 7 часам дня). Будет много пива, море драйва, немеряно позитива и чуть-чуть новых песен, доселе нигде (кроме репетиций Smile ) не фигурировавших.
Приходите сами, говорите всем и их тоже берите!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Olesyatina
ПовідомленняНаписане: субота жовтня 28, 2006 11:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 11
Звідки: свои из КПИ

Уряяяя!!!! Дожлаааались!!! yahoo!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Themis
ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 29, 2006 11:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 191
Звідки: КПИ

Замечательно! Постараемся прийти Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 10, 2006 10:18 pm    Тема повідомлення: 3,14 Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Ну два годика у вас прошло ну просто 3,14 Z ДАТО))) Всё были довольны!!!! Нужно повторить побыстрее) (без последнего я***а пива))))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Themis
ПовідомленняНаписане: субота листопада 11, 2006 4:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 191
Звідки: КПИ

Согласна - всё было супер!
Даже несмотря на мою хандру, мне очень-очень-очень понравилось...
Пря-здря-влю!!!(с днем рожденья))) )
Санька, Андрюша, очень рада была вас видеть))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
VojToshik
ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 13, 2006 10:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Админ ада
<b style='color: red'>Админ ада</b>

З нами з: 18.04.06
Повідомлень: 63

Я не був, бо настрою не було відповідного, а псувати святкову атмосферу не дуже хотілося Crying or Very sad
_________________
Isn't it folly that lack of girls' attention makes our life senseless???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
strawilka
ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 13, 2006 5:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 16

Братишка, меня тоже не было... но только потому что узнала в день концерта, а было и настроение и желание, да вот возможность....
Я думаю, что там было афигенно, потому что подругому быть не могло!!! Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lemony
ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 13, 2006 5:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 13.11.06
Повідомлень: 9
Звідки: Kyiv

Зовсім недавно відкрила для себе вашу групу і через декілька днів потрапила на концерт в Барви. Враження - супер!!! Ваші пісні не перестають лунати в моєму плеєріSmile)
p.s. Андрій, в тебюе заворожуючий погляд Embarassed
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
THT
ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 13, 2006 10:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Lemony написав:


p.s. Андрій, в тебюе заворожуючий погляд Embarassed


Так Андрій, я теж це помітив Crying or Very sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
VojToshik
ПовідомленняНаписане: середа листопада 15, 2006 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Админ ада
<b style='color: red'>Админ ада</b>

З нами з: 18.04.06
Повідомлень: 63

Lemony написав:
Зовсім недавно відкрила для себе вашу групу і через декілька днів потрапила на концерт в Барви. Враження - супер!!! Ваші пісні не перестають лунати в моєму плеєріSmile)
p.s. Андрій, в тебюе заворожуючий погляд Embarassed

ги-ги Smile Ще пару таких постів і в нього буде зоряна хвороба Laughing
_________________
Isn't it folly that lack of girls' attention makes our life senseless???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
THT
ПовідомленняНаписане: середа листопада 15, 2006 9:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

VojToshik написав:

ги-ги Smile Ще пару таких постів і в нього буде зоряна хвороба


не не будет, она у него уже началась Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Spitfire
ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 17, 2006 12:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

VojToshik написав:
Lemony написав:
Зовсім недавно відкрила для себе вашу групу і через декілька днів потрапила на концерт в Барви. Враження - супер!!! Ваші пісні не перестають лунати в моєму плеєріSmile)
p.s. Андрій, в тебюе заворожуючий погляд Embarassed

ги-ги Smile Ще пару таких постів і в нього буде зоряна хвороба Laughing


Интересно, почему вы все однозначно решили, что это относилось к Kharts'у? У нас 2 Андрея! И я тоже имею право записать этот пост на свой счет! SmileSmileSmile И вообще, исторически сложилось так, что большинство людей Kharts'a называют Kharts'ем, а меня - Андреем Exclamation
Razz Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
THT
ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 17, 2006 5:01 pm    Тема повідомлення: ))) Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

dibby написав:

Интересно, почему вы все однозначно решили, что это относилось к Kharts'у? У нас 2 Андрея! И я тоже имею право записать этот пост на свой счет! SmileSmileSmile И вообще, исторически сложилось так, что большинство людей Kharts'a называют Kharts'ем, а меня - Андреем Exclamation
Razz Razz

Да вот именно что она знет ВАС пару дней, потому и не знаек как кого называть. Нужно у неё спросить о ком она говорит, но я думаю ты знаешь...))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: неділя листопада 19, 2006 10:20 pm    Тема повідомлення: Наступна зустрІч Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

У всех дома детей мал-мала, но 2 года ещё далеко не закончились, а если даже так то впереди ну очень много будущего))) Так что предлагаю перепраздновать)) Все собирамся в конце февраля... гдевсезнают, только мне скажете)))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Lemony
ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 20, 2006 5:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 13.11.06
Повідомлень: 9
Звідки: Kyiv

[list=]Интересно, почему вы все однозначно решили, что это относилось к Kharts'у? У нас 2 Андрея! И я тоже имею право записать этот пост на свой счет! И вообще, исторически сложилось так, что большинство людей Kharts'a называют ,Kharts'ем а меня - Андреем [/list]Мальчики, я вас помирюSmile Всё-таки я говорилаа о Kharts'е, так что прости, Андрей, но моё сердце покорил именно он.......... Embarassed
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
THT
ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 20, 2006 5:15 pm    Тема повідомлення: ! Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Lemony написав:

Всё-таки я говорилаа о Kharts'е, так что прости, Андрей, но моё сердце покорил именно он.......... Embarassed

Молодец солнышко))) Корчак у нас самый лучший)))) (и простой и любящий и могущий и т.д. и т.п.)))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 21, 2006 12:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Ще раз дякую всім за те, що прийшли і підтримали нас. Було дуже приємно бачити вас всіх, відчувати вашу підтримку, бачити, що вам дійсно подобається те, що ми робимо.
Корчак Стосовно компліментів - дякую, також дуже приємно! Сподіваюсь, автор - дівчина, бо може, хтось з форуму пам'ятає rasomaha, що також пристрастно писала мені багато приємних речей, а потім виявилась "програмістом з Тамбова" Sad (думаю Боря не образиться на таку метафору)
Стосовно зіркової хвороби - вкотре визнаю, я - "людина з останньою її стадією", але повірте, що ця бацила - найприємніша з тих, на які може захворіти людина.
Сподіваюсь, скоро зустрінемось в одному з концертних залів Києва. В якому саме - не скажу, бо ще сам точно не знаю. Дуже хотілось би, щоб концерт був безкоштовним, але як воно буде, не знаю (можу точно сказати лише, що кілька натяків на пропозиції ми вже отримали).
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
THT
ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 21, 2006 7:27 pm    Тема повідомлення: . Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Kharts написав:
Сподіваюсь, автор - дівчина

Да ладно, ну если даже и нет, тебе мало девочек в зале?)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 21, 2006 7:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Kharts написав:
думаю Боря не образиться на таку метафору)))

Ні, не образиться, я від тебе все витримаю)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
THT
ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 21, 2006 7:32 pm    Тема повідомлення: . Відповісти цитуючи

Фанат

З нами з: 27.04.06
Повідомлень: 186
Звідки: Рай

Kharts написав:
Сподіваюсь, скоро зустрінемось в одному з концертних залів Києва. В якому саме - не скажу, бо ще сам точно не знаю. Дуже хотілось би, щоб концерт був безкоштовним, але як воно буде, не знаю (можу точно сказати лише, що кілька натяків на пропозиції ми вже отримали).

Ну очень хорошо, только скажите зараннеееее, что б деньги начинали собирать, а то получиться как в прошлый раз)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки 1, 2  далі Сторінка 1 з 2

pSeVdo.com.ua » Концерти » нашему активному творчеству примерно 2 года
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad