pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Творчість » pSeVdo на радио

Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки 1, 2  далі
 pSeVdo на радио « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 22, 2006 7:19 pm    Тема повідомлення: pSeVdo на радио Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

Был я недавно дома..стоял на остановке,ждал маршрутку..Оглянулси на домик,рядом стоящий,и вспомнил что это наша месная радиостанцияSmileну кароче я был с флешкой и решил зайти в гости,оставить песенок адной группы (никагда не догадаетесь какой Wink )...вот ..кароче,познакомился тама с одним чувачком,он оставил мну аську свою..вообщем списались мы,он сказал что песенка "Вранішня зірка" вродя как пошла у них на радио Smile
так к чему это всьо я...почему бы вот так в тупую не сходить на какое-нить радио(есси в Киеве,то можно попробовать штурмовать какой-то ДЖЕМ ФМ,а вообще мона так сделать не только в Киеве),не оставить своих песенок?Все-таки так больше людЁфф узнают про васSmileили мож я в чем-то не прав?...ну типа я всьо..

З.Ы.сразу извиняюсь есси не удачно выбрал место для темы для своей,бо я не большой фанат форумов и написал в раздел,который мну показался самым подходящим для этогоSmile...а на счет названия темы,так это то что первое в голову пришло Embarassed
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ


Змінено: Dimka_upmL (середа жовтня 03, 2007 8:58 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Spitfire
ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 25, 2006 4:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

ХА! Ты думаешь, нас эта идея не посещала? Там не все так просто (в Киеве, имеется в виду).
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 25, 2006 8:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

ну тада пока что не в Киеве...пока чтоSmile Smile
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
mari4ka
ПовідомленняНаписане: неділя вересня 30, 2007 9:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 30.09.07
Повідомлень: 6
Звідки: з Києва

А в чому полягає це "не просто"?
_________________
MUSIC is my LIFE
FREEDOM is my WAY
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
sokol
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 01, 2007 5:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 01.10.07
Повідомлень: 20
Звідки: hostel16.814

Всем привет.
Многие наверно слышали про "Овочі та фрукти" на Джем ФМ, сейчас начался второй сезон этой программы, можно попробовать отправить согласно заявки роботы pSeVdo. Думаю всем будет приятно услышать любимую группу на Джеме Smile.

Цитата:
Що треба зробити, щоб потрапити в Овочі-Фрукти

Для цього слід мати якісний студійний запис (тривалість 3хв.30 сек. – стандарт радіосинглу), скласти про себе резюме, додати фото гурту та надіслати «традиційним» листом (бажано кур’єрською поштою) за адресою: Україна, м. Київ, вул., Фрунзе 39, радіостанція Джем-ФМ програма Овочі-Фрукти (Олександру Стасову), або електронним листом на адресу of@jamfm.com.ua

Після чого ми вивчимо ваші демо-записи, і в кращому випадку візьмемо для презентації в Овочах-Фруктах.

Розглядаються пропозиції від українських музикантів, що працюють в стилях, рок, панк, поп-рок, альтернатива. Мова творів – українська та російська.

Вікових та територіальних обмежень не має. До розгляду беруться лише авторські твори!

(с)http://community.livejournal.com/jamfm_ua/205764.html

Идея респектабельная, как по мне.

пы.сы. И тему желательно переименовать(напр. "pSeVdo по(на) радио", а то сразу не поймеш Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 01, 2007 7:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

sokol написав:
можно попробовать услышать любимую группу на Джеме Smile.

Цитата:

якісний студійний запис




Не знаю, не знаю.
Єдина радіостанція в Києві, якій ми більш-менш підходимо по формату, це Джем, це зрозуміло. Але й до Джему, ми, по-моєму, не дотягуємо по якості виконання і якості записів. Єдина пісня, яку можна було хоча б спробувати відправити, це "Ти часто плачеш", але для спеціаліста вже на перших секундах стає очевидною наша криволабість Sad
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
sokol
ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 01, 2007 7:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 01.10.07
Повідомлень: 20
Звідки: hostel16.814

Kharts написав:

Не знаю, не знаю.
Єдина радіостанція в Києві, якій ми більш-менш підходимо по формату, це Джем, це зрозуміло. Але й до Джему, ми, по-моєму, не дотягуємо по якості виконання і якості записів. Єдина пісня, яку можна було хоча б спробувати відправити, це "Ти часто плачеш", але для спеціаліста вже на перших секундах стає очевидною наша криволабість Sad

Все в ваших руках Wink но отправить таки мона, было бы желание и больше оптимизма(реализм и пессимизм откинем Mr. Green )
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: середа жовтня 03, 2007 8:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

Kharts написав:
Не знаю, не знаю.
Єдина радіостанція в Києві, якій ми більш-менш підходимо по формату, це Джем, це зрозуміло. Але й до Джему, ми, по-моєму, не дотягуємо по якості виконання і якості записів. Єдина пісня, яку можна було хоча б спробувати відправити, це "Ти часто плачеш", але для спеціаліста вже на перших секундах стає очевидною наша криволабість Sad

А чего сразу только ту песню? Лично мне больше нравится песня "ТЫ ОБИЦЯЛА"...хоть слова одни и те же много раз не повторяютсяSmile
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ


Змінено: Dimka_upmL (середа жовтня 03, 2007 6:54 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: середа жовтня 03, 2007 8:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

sokol написав:

пы.сы. И тему желательно переименовать(напр. "pSeVdo по(на) радио", а то сразу не поймеш Wink

СделаноSmile
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: середа жовтня 03, 2007 2:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

[quote="Dimka_upmL"] мне больше нравится песня "ТЫ ОБИЦЯЛА"...quote]
Справа не в тому, кому що подобається. Є поняття формату. Формат - це те, за що платять рекламодавці, тобто власне те, за який рахунок радіостанція існує взагалі.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: середа жовтня 03, 2007 6:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

Kharts написав:
Справа не в тому, кому що подобається. Є поняття формату. Формат - це те, за що платять рекламодавці, тобто власне те, за який рахунок радіостанція існує взагалі.

Я мав на увазі, що як на мене пісня "ти обіцяла" може бути краще сприйнята слухачами. Хоча я не професіонал, це лише моя особиста думкаSmile
І взагалі...чому сидіти тут просто балакати, можна спробувати виднести (відіслати) декілька варіантів, відреадагувавши їх відповідним чином. Якщо їм щось не сподобається - ну то фіг з ними, можна спробувати іншим разом
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: середа жовтня 24, 2007 1:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

ну то что??поговорили и забИли?Smile или лень немного задницу порвать и отнести на Джэм?..даж нихрена платить не нужно(вроде),нихрена не теряете...итить.... No
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: середа жовтня 24, 2007 1:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Добре, спробуємо
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: середа жовтня 24, 2007 10:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

Kharts написав:
Добре, спробуємо



Андрюха, ты только скажи плз когда радио слушатьSmile честно приятно будетSmile
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
sokol
ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 25, 2007 12:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вже чув пару пісень

З нами з: 01.10.07
Повідомлень: 20
Звідки: hostel16.814

Dimka_upmL написав:



Андрюха, ты только скажи плз когда радио слушатьSmile честно приятно будетSmile


http://community.livejournal.com/jamfm_ua
Каждый день пишет stasov_jam_fm(ведущий рубрики) что будет играть в "Овочи та фрукти" и во сколько Cute
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Dimka_upmL
ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 25, 2007 1:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Випадковий слухач...

З нами з: 26.04.06
Повідомлень: 13

2 sokol Пасиб за сцылочкуSmileа то был я не этом лив джорнале, нихрена не нашел...че-т не мое тоSmile Smile
_________________
Еще один поэт погиб-изжога доконала...(с)ДДТ
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kharts
ПовідомленняНаписане: середа травня 14, 2008 4:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

З радістю повідомляю, що сьогодні мені телефонувала Ольга Смоляр з радіо "Промінь" (105 FM в Києві) і запросила на прямий ефір програми "Український рок-н-рол", який відбудеться в четвер, 22 травня о 22.00. Також попросила надати записи нашої творчості.
http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=13
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 23, 2008 12:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Вчора, кажуть знову чули нас ("Ти часто плачеш") по радіо Рокс (103.6 FM в Києві).

А ще ми щойно з прямого ефіру на "Промені"... Звучали наші творіння "Знаєш", "Ти часто плачеш", "Єдина" і "Ти обіцяла".

Дякуємо всім. Всім, хто слухав. Всім, хто підтримував. Дякуємо за дзвінки, за смски і за вітання.
Сподіваємось, що це не в останнє ви маєте можливість чути наші голоси і наші пісні на хвилях радіостанцій...
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Kharts
ПовідомленняНаписане: четвер червня 05, 2008 1:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Сиджу на роботі, нікого не зачіпаю, тут звонить мама і кричить в трубку: "Я вас тільки що чула по Європі ФМ! Як ви туди попали?!" Чесно, нічого не давав на це радіо.
Погуглив - виявилося, що в цей час в них якраз йшла передача "Большой привет", я так розумію, передача по заявкам. Виходить, хтось нас замовив. Мама каже, грала "Ти обіцяла".
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Spitfire
ПовідомленняНаписане: четвер червня 05, 2008 2:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

теперь они должны пригласить нас на прямой эфир =)
ну или хотя бы помочь материально..
интересно только, откуда у них наша запись?.. не гуглили же они прямо на ходу! Smile
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Перейти до сторінки 1, 2  далі Сторінка 1 з 2

pSeVdo.com.ua » Творчість » pSeVdo на радио
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad