pSeVdo.com.ua  pSeVdo.com.ua  
  pSeVdo.com.ua
Допомога  Допомога   Пошук  Пошук   Список учасників  Список учасників   Групи  Групи
 
Зареєструватись  ::  Вхід Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення
 
pSeVdo.com.ua » Концерти » Виступ в червоному корпусі

Нова тема  Відповісти
 Виступ в червоному корпусі « Попередня тема :: Наступна тема » 
Автор Повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: неділя квітня 15, 2007 9:17 pm    Тема повідомлення: Виступ в червоному корпусі Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Привіт усім!
Дуже приємно, що ми знову на зв'язку! Спробуємо порадувати вас виступом в рамках фестивалю-конкурсу "Арт-сузір'я" (у жанрі "Естрадний спів "Smile ) в червоному корпусі університету імені Шевченка 24 квітня (час уточнюється, можу поки що лише сказати, що це буде десь після пар першої зміни). Приходьте! Вхід вільний для студентів КНУ. (Для не студентів і не КНУ точно не знаю, думаю охорона не пропустить)
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Spitfire
ПовідомленняНаписане: субота квітня 21, 2007 10:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 19.04.06
Повідомлень: 285
Звідки: pSeVdo

http://psevdo.com.ua/ru/afisha/1.html
_________________
I was alone, falling free, trying my best not to forget..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kharts
ПовідомленняНаписане: середа квітня 25, 2007 10:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учасник гурту
Учасник гурту

З нами з: 20.04.06
Повідомлень: 332
Звідки: pSeVdo

Хух!
Сталося!
По-моєму, це було круто!
Гурт ""pSeVdo" вперше в своїй історії виконав на людях кавер-версію. Ця честь випала гурту "Океан Ельзи", а саме їх пісні "Фіалки". Дякуємо вам за те, що прийшли і підтримали!
Не можу не відзначити, що особисто мені сподобались виступи колег з гуртів "Spirit of Secret" та "Soundcheck". Не можу дочекатися "Ямафесту", де нам знову випаде честь виступати разом з ними на одній сцені.
Чекайте скоро на сайті (Юрєц обіцяв, що завтра) фото з виступу, а також з генеральної репетиції перед ним.
_________________
амінь
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема  Відповісти Сторінка 1 з 1

pSeVdo.com.ua » Концерти » Виступ в червоному корпусі
Перейти до:  



Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
 
 


DAJ Glass (1.0.5) template by Dustin Baccetti
EQ graphic based off of a design from www.freeclipart.nu
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad