mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата следующего концерта уточняется.
все концерты
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
новости
 
 

pSeVdo в клубе "Гараж" 21.12.2013

garazh_k_3.jpg

...Ще за годину до початку концерту клуб дуже нагадував станцію Київського метро за добу до відкриття - перфоратор, перевернуті стільці та столи, десятки людей, що, мов мурашки, несамовито бігають по залі, щось лагодять, приклеюють, прибивають, тітонька ходить по залу зі шваброю поміж ногами і спокійно миє підлогу...

Сказати, що клуб "Гараж" своєрідний - це нічого не сказати. Будемо сподіватись, що у Кості та компанії вийде все, що вони задумали - світло, звук, меню, дизайн зали та багато інших цікавих ідей і він стане, принаймні, найкращим клубом студмістечка. У тих, хто колись бував в "Планеті" і пам'ятає, які яскраві вечірки там проводились, яка затишна атмосфера там панувала, сумнівів бути не може - у них все вийде.

Мушу відзначити "Living Incarnate" - з часу нашого останнього спільного виступу хлопці відчутно виросли в музичному плані - партії стали більш зіграні, а музика - більш цікавою. Залишається тільки побажати їм натхнення у їх подальшій творчості.

Запам'ятався дядечко, що вийшов посеред концерту, взяв мікрофон і попросився заспівати якусь козацьку пісню. Спочатку його хотіли прогнати, але публіка не дала цього зробити - дядечко таки заспівав, чим дуже потішив глядачів.

А потім були самі знаєте хто. На першій же пісні Юрєц порвав струну і далі, імпровізуючи, пародіював групу "Ліцей". Юрік, що "забув" прийти на саундчек, витискав всі соки зі свого "кімнатного" комбіка, який звучав не гірше місцевого "дорослого". Саня інколи вставляв партії з однієї пісні в другу :-) Андрюха, як завжди, ковбасився немов навіжений. Ваш покірний слуга традиційно забув слова однієї с пісень, та зал допоміг (Спасибі!).

Перша половину нашого виступу пройшла спокійно, а вже ближче до кінця, десь під "Твій жар" народ почав підттягуватись до сцени і врешті завів нас самих. Танцювали, підспівували, виклакали нас на біс разів п'ять. Було навіть відчуття, що не лишилось незіграний пісень, вже навіть кавери хотіли грати... Після виступу нас очікувала вже майже забута фотосесія з прихильниками - це завжди приємно.

Дякуєм всім, хто прийшов! Сподіваємось, що вам сподівалось! З вами був гурт pSeVdo. До наступних зустрічей!

garazh_k_9.jpg

p.S. Дякуємо за фото Любі! Ось її враження.


Мы понимаем, что для многих из вас в этот непростой для страны момент наше объявление может показаться неуместным.

Но все же разрешите вас пригласить в субботу 21 декабря в клуб "Гараж" на Ломоносова, 73, где в 18:30 мы будем выступать!

При себе иметь 30 ₴, хорошее настроение и побольше друзей!

Пускают всех, независимо от политической, сексуальной и религиозной ориентации!

Напоминаю наши странички:

Этот сайт

ВконтактіРаз

ВконтактіДва

Фейсбук

Твиттер

garazh.jpg


назад

случайное фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua