mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
Гурт | Про гурт
 
 

 

Гурт “pSeVdo” - коллектив людей, які ще у 2004 році обєднались заради спільної мети - написати власну сторінку в історії музики.

 

Власне, сама історія починається трохи раніше, з "прародителя" - гурту "ТНТ". " pSeVdo " успадкувалось трьома із чотирьох його учасників, а саме: фронтменом, гітаристом, вокалістом і автором абсолютно більшої частини музики (причому у одній особі!!!) - Андрієм Корчаком, барабанщиком і автором більшої частини текстів нинішніх композицій - Олександром Бистрицьким і Юрієм Костіком - людиною, яка суміщала у собі роль другого вокаліста, гітариста і співавтора багатьох композицій. Доукомлектувавшись Андрієм Костенком у якості креативного бас-гітариста, гурт з назвою " pSeVdo " розпочав свої мандри до зазначеної вище мети. У 2007 році стався ще один "акт доукомплектації" і до музикантів приєднався ритм-гітарист Юрій Виноградов (третій представник Вінниці після Андрія Корчака і Олександра Бистрицького). Андрій Костенко і Юрій Костік були родом із Кременчуга і Броварів відповідно. У якості музикантів хлопці неоднаразово приймали участь у різного роду виступах переважно в межах Києва, презентували свою творчість у клубах, приймали участь у різного роду фестивалях, переможці ніжинського фесту «Сессія-2008» В активі комманди ротації на хвилях радіостанцій Вінниці, Конотопа та Києва, зокрема – виступ в прямому ефірі другого Українського радіоканалу «Промінь» в програмі «Український рок-н-рол»…


Юрец (Юрец) - Костік Юрій, вокал, ритм-гітара.

Народився в Мінську, живе в Броварах. Епатажна та неординарна особистість, що полюбляє експерементувати зі своїм зовнішнім виглядом. Як на свої 19 років має досить філософське ставлення до життя та сформований світогляд. Але ніхто не розкаже про нього краще, ніж люди, що продовж не однієї доби просиджують години в  З НИМ студії звукозапису:

 «Юрец - человек настроения, обожающий сутками слушать свой голос, тем самым безперестанно его совершенствовать. Когда его жизнь переполняет неразделенная радость творит просто гениальные вещи в плане музыки, немало удивляя окружающих. Человек, абсолютно не комплексующий ни в каких видах общения. Слегка эксцентричный, как, в принципе, все мы. В театре, без сомнения, играл бы «героя-любовника»».

 «Этот человек любит экспериментировать. Очень много «диких» его идей прочно входят в наше творчество, становлясь неотъемлимой его частью».

 

 

 

 

 

Kharts - Корчак Андрей, вокал, гітара.

Народився в місті багатому на талановитих людей – Вінниця.

Зараз живе та навчається у Києві.

Людина настільки життєрадісна, що своїм позитивом заряджає не тільки друзів, а й усю аудиторію, задля якої готовий «зорі додолу спустити». Разом із тим, без екстріму та музики життя не смислить. «Псевдівці» і про нього розповіли декілька слів:

 «Очень талантливый музыкант. У него всегда есть какие-то идеи, он, буквально, живет в них. У него прекрасный слух - он легко настраивает инструменты без камертона».

 «Kharts - человек донесший до наших времен средневековую романтику, слегка боящийся чего-то нового, неустающий видеть в своих снах 14-летних девочек, поющих песни pSeVdo, целеустремленно продвигается к воплощению своих снов».

 

 

 

 

Dibby - Костенко Андрей, бас-гитара.

Андрій родом із Кременчука, на разі живе в славному місті Києві.

 «Dibby - задумчивый и уравновешенный, с нестандартным мышлением. Всегда все обдумывает перед тем, как осуществить. Верит в серъезность внутреннего мира каждого. Часто подитоживает то, что все хотели сказать, но не находили слов, и поэтому от него приходят наиболее конструктивные идеи».

 «Андрій – справді талановитий музикант, в якого про запас завжди знайдеться пара-трійка цікавих ідей. Він вносить в колектив віру у його майбутнє, бо є символом спокою і впевненості».

 

 

 

 

 

MasterLXXIV (Master) - Бистрицький Олександр, барабани.

Сашко народився в Німеччині, щодо точного місця – «не помню, слишком варварское название города», нині, як і решта учасників, живе в Києві.

Симпатичний хлопець, для якого стрибнути з пристойної висоти з парашутом – абсолютно звичне явище. А ззовні – милий, чуйний та сором’язливий. Пише чудові тексти, із справді глубоким змістом, що за душу таки щиплять:

 «С Сашкой очень легко работать. Он ловит все «на лету», добавляет своего и получаються великолепные партии. Еще, в своих текстах, он умеет подать проблему в совершенно новом ракурсе, как никто ее еще не видел до этого».

 «Человек невероятно легкой и веселой натуры. Обаятельный и решительный. Обладает потресающей коммуникабельностью и фантазией, идеи у него – как из бездонного горшка вылетают».

 

 

Ось такі вони: неодинарні, цікаві, впевнені у собі та переповнені віри та сподівань, що силою своїх старань, вмінь та таланту зможуть запалити на українському небосхилі яскраву зірку, сповнені сподівань, що своїми піснями та музикою зможуть привернути увагу української молоді до рідного слова, яке звучить куди краще будь-якого іноземного.

 

Катерина Коцюк

 


випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua