mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
Гурт | Історія треків
 
 

Єдина (Ранішня зірка)

 

Написана мною під ковдрою в гуртожитку при світлі мобільного телефона десь о 3-й ночі. Пісня про любовний трикутник типу я-вона-найкращий_друг. Уже після написання у мене в житті так сталось, що кохана дівчина пішла від мене до одного з друзів, тому ця пісня дуже дорога для мене. Багато хто каже, що це наша найраща композиція. Справді, в цю пісню кожен з нас вклав частинку себе.

 

Досить

 

Історія цієї пісні почалась в 11му класі, коли я поклав англійський текст Юріка Костіка (іншого вокаліста-гітариста) на музику. Пісню ми так і не виконали на людях, бо вона не вписувалась у наш формат. Пізніше цей же текст Юрєц подарував своїм друзям з групи Blizzard, які співають на англійській мові. У їх виконанні під назвою "Just Die" вона стала однією з їхніх найпопулярніших речей.


На 2му курсі уже український текст Сані я вбудував у гармонію колишньої джаст дай. Вийшов один з наших найяскравіших концертних номерів

 

Твій жар ("Я бачу очі...")

 

Написана мною і Санею влітку 2003го року (це було між 10м і 11м класом). Про дівчину, яка... якби це сказати... Займається продажом кохання. Часто виконувалась під стінами нашого ліцею на посиденьках в стилі "гітара+пиво", одна з наших перших пісень. Дуже подобається фізматівцям, вони часто просять її грати на концертах. Навіває мені спогади про школу.

 

Номер телефону

 

Написана в період, коли ми жартома захоплювались пікаперством (це коли пацани пристають до незнайомих дівчат на вулиці, в транспорті і намагаються з ними познайомитись). Також вночі, також при світлі моб. телефона під ковдрою.

 

Ти часто плачеш

 

текст - Саня. Музика - ми обидва. Нам вдалось доволі дешево зробити доволі якісний її запис, тому вона також дуже популярна у певних колах.

 

Знаєш

Одного разу Саня прислав мені СМС-ку "візьми якось на пари гітару. треба пісню написати. тільки погода має бути сонячною...". Не зрозумівши, до чого тут погода, втім таки взяв одного разу гітару якраз в день, коли переплутав "чисельники" і "знаменники" в розкладі і виявилось трохи вільного часу. І от сидимо ми на лавці, Саня показав якийсь текст, сказав, що мелодія має бути "щось типу Смислових галюцинацій", я почав вже щось набринькувати, потрохи почало приходити натхнення. І тільки-но вже щось почало виходити, до нас підійшов чоловік з "непевним місцем проживання" і попросив чи-то закурити, чи то грошей. Так як він дуже заважав нашому творчому процесу, то ми його послали і почали шукати якесь інше місце. Довго бродили-бродили, а ж тут вже й натхнення пройшло. Забравши листок з текстом, я пішов у своїх справах. Того дня ми пісню так і не написали.

 Але вже за кілька днів одного з теплих весінніх вечорів знову прийшло натхнення... Я швидко схопив текст і почав писати музику. Вийшло, звичайно, зовсім не те, що просив Саня, але всім в групі сподобалось. Подумати тільки, адже ця пісня могла бути зовсім з іншою музикою!.. Дякуємо тобі, о безіменний жебрак! Сам того не розуміючи, ти допоміг творчому процесу нашого колективу :-)

17

Усі питають, що означає назва цієї пісні. 17 років? 17-та година? Чи можливо, це просто збіг і названа вона була в честь того, що ЕР "17" з нею та "Нема весни" та "ЛКПС" ми повісили на сайті якраз 17 числа о сімнадцятій?

Насправді, все простіше... Але не скажу, в чому прикол. Можливо, колись Саня відкриє секрет, чому саме так він захотів назвати цю пісню. Взагалі, він, здається, трохи "здвинутий" на цифрах і числах. Завжди намагається надати їм якоїсь символічності та таємничості. От хто з вас знає, що означає його нік, MasterL24 (MasterLXXIV)?

Текст майже повністю Саня написав в маршрутці, а з музикою я його, як завжди, здивував. Він, мабуть, хотів щось спокійне та лагідне...

Перший куплет тексту Саня з Юрцом "добили" вже під час запису в студії, хоча вона дуже довго існувала без нього. В обох куплетах Юрєц співав одне й теж.

Мені приспів нагадує, може хтось пам'ятає, з репертуару безсмертної групи Демо: "Солнышко в руках, най-на-на-на-най..." :-)

Нема весни

Основу написав Юрєц. Ми з Санею допомогли з музикою та куплетами.

Її та "17" ми писали приблизно в один і той же часовий проміжок. Як зараз пам'ятаю: осінь 2008 року, квартира пацанів, чай, сигарети, гітара, покреслені листочки паперу і ручка. Псевдо пише пісні...

Нагадує щось із Дельфіна... Може в мене паранойя? Бо кажуть, що після Бітлз в музиці ніхто нічого нового не придумував...

Андрюха, на диву, легко погодився грати майже те, що я запропонував, Юрєц, здається на кожній репетиції міняв текст, а Юрік придумав просто ядерний соляк!

Лиш краплю погляду свого

Буває таке в житті, що хочеться самотності. Нікого не бачити, не чути, прости побути одному. Нічого не робити, ні про що не турбуватись.

Саме таке відчуття переслідувало мене наприкінці 2007 року. Всі в гуртожитку роз'їхались по родичам на свята і я одноосібно "окупував" кімнату сестри. Ніхто не звонить, інтернет не працює. Сиджу сам в кімнаті і бринькаю під гітару. А за вікном тихенько падає сніг. В передчутті такого бажаного кохання й родилась ця пісня. Ще пам'ятаю, що першу версію тексту пісні написав на зворотній стороні передвиборної агітлистівки однієї політичної сили (висловлюю окрему подяку).

Багато кому чимось нагадує "Тебе це може зарубати" СКАЯ, а мені трохи - "Три хвилини" Другої ріки. Знов паранойя? :-)

Далі буде.


Kharts


випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua