mail home
 
укр рус





концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
новини
 
 

Знову Прайм. Знову pSeVdo

Чесно кажучи, навіть не сподівався, що буде так круто!

 

Весь день мене переслідувало дежавю. Знову в кінці квітня ми виступали в "Праймі". Це вже потроху стає традицією. Сподіваюсь, хорошою.

 

Саундчек довелось трохи відкласти (до кінця робочого дня), по сусіди клубу зверху скаржились на голосний звук, який їм нібито заважав працювати (там якісь офіси). Але це ніяк не вплинуло на час початку концерту - всі чотири групи відчекались менше ніж за годину (що вже щось та і говорить про їх/нашу майстерність).

 

Почалось все із, як сказав ведучий, "молодих і перспективних" Why Not. Хлопці привели чимало своїх прихильників, які, однак, чомусь всі заховались за колоною. Вася був чомусь в костюмі з краваткою (хоча потім почав роздягатись на радість шанувальницям і, о Боже, шанувальникам). Як міг дозаряджав ще не заряджену пивом аудиторію. Звичайно, хлопцям ще є над чим працювати, але в цілому їх виступ сподобався. Переконаний, що не тільки мені.

 

Потім на сцену вийшли Cubic Crystals (хоча ми чомусь вирішили, що саме ми маємо бути другими). Запам'ятались кавером на радіохедівський "Creep" (ми в гримерці ледь голоси не позривали підспівуючи).

 

Аж ось і наша черга. Нагадаю, що минулого разу в цьому клубі я спалив комбік, тому на всяк випадок вчора з ним спілкувався лише через звукорежисера. Хто його знає, а раптом він мене згадає і образиться? Не минули технічні казуси і Юріка. Хоча заминка вийшла майже непомітна - я якраз встиг представити учасників гурту.

 

Цього разу, вперше в своїй, перепрошую, кар'єрі, ми свідомо вирішили не складати завчасно список пісень на виступ. Вигадували все прямо на ходу, охоче виконуючи замовлення з залу (треба було ще гроші брати, може зібрали б на запис нових пісень). Лаж майже не було, а якщо і були, то їх майже ніхто не помітив, а отже, вони органічно вписались в загальну картину виступу. Так як годинника з собою на сцену не брали, то було дуже складно орієнтуватись, коли саме закінчувати. Аж ось пісня "До побачення" - найкращий привід гарно піти зі сцени. Тоді здавалось, що краще вже не буде. Але не тут то було! Народ відпускати не збирався. Довелось зіграти ще "Єдину" та "Ти обіцяла" та швиденько тікати зі сцени щоб лишити час для останньої групи.

 

Потім ще були Metro - якісна музика, професійне виконання (хоча як потім виявилось, хлопці грають разом лише півтори місяці - ніколи б не сказав). Побажав би лише одного - більше попрацювати над концертною складовою - і в них, певен, буде велике майбутнє.

 

Традиційне подяка всім, хто не полінувався виділити свій час і підтримати нас! Особлива подяка групі Why Not за те, що "позичили" нам своїх прихильників. Також дякуємо Олі Корчак за відеозйомку (з нетерпінням чекаємо на її результат). Було круто! Сподіваємось, що ви не пожалкували про цей чудовий весняний вечір. Дайте нам про це знати в наших вконтактах, фейсбуках та твіттерах! Якщо у вас є якісь фотки з вчорашньої вечірки - не жмотьтесь, поділіться ними зі світом.

 

А тепер кілька слів про наші майбутні плани. Вже готується нова версія сайту. Якщо бути до кінця відвертим, то вона вже майже готова, але ми покажемо її вам лише тоді, коли доробимо все, що планували.

 

Десь на літо плануємо запис цілого пакунку нових пісень. Добровільні грошові пожертвування вітаються)

 

Також є кілька ідей щодо виступів в декількох точках столиці України, дамо знати як тільки будемо знати напевно.

 

Будьте на зв'язку!

 

Ваш Kharts

 

p.S. Андрюха, вибач, що не зіграли "Чому". Наступного разу точно зіграємо!

21 квітня

четвер

19:00

клуб "Прайм"

Кудрявський узвіз 5-б

"Рок великого міста"

виступають:

Metro

pSeVdo

Cubic Crystals

Why Not

вхід: 35 грн.

бронювання столиків: 063 263 49 55

наш твіттер

наші вконтакти

наш фейсбук

 

afisha_praym2.jpg

 


назад

випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua