mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
новини
 
 

Вечір кавер-версій або дискоюриспрудпаті над Дніпром.

kiss_i_was_made_for_lovin_you_s_2.jpg

depeche_mode_enjoy_the_silence_mini.jpg

gloria_jones_cover.jpg

Довго ми мріяли зіграти концерт каверів і ось нарешті випала така можливість - товариші запросили виступити на вечірці у стилі "диско 80х", присвяченій дню юриста. Майже не роздумували, хоч і стилістика заходу здавалась на той момент крайнє віддаленою від нашої творчості. Погодились одразу.

 

Не дуже хотілось грати попсу 80-х, бо, хоч наші батьки і виросли під неї, та значний її домішок, мабуть, присутній в нашій крові, але вносити свій внесок в розвиток "ворожого" жанру %-) не бажали. Дуже швидко вибрали три пісні:

 

KISS - I was made for loving you baby. Ви не можете не знати цю пісню. І хоч виконували (і виконують) її чотири страшних розфарбованих чуваки, та звучить вона майже як БоніЕм.

 

Depeche Mode - Enjoy the silense. Чесно кажучи, не з 80х ця пісня (бо видана була в 90му році), та й не дуже весела. Боялись, що не зайде (забігаючи наперед, не дарма), та все-таки вибрали і її. Мабуть, просто бо дуже нам самим вона подобається.

 

Gloria Jones - Tainted Love. Цю пісню вже до нас перегравали сотні виконавців. Найвідоміші версії вам, мабуть, також відомі (у виконанні Мерліна Менсона та Soft Cell). Ми ж вирішили зіграти щось на зразок The Living End.

 


 

Отже, вечір четверга, 8 жовтня. В залі клубу Disco Radio Hall, що Набережній біля Поштової площі, збираються відзначити своє професійне свято юристи Київського університету Шевченка (або, якщо лагідно, то "юріки" - тезки двох з нас). Початок концертної програми трохи затягується, та потім першими на сцену після кільгодинного діджеївського диско-сету виходять КВНщики з місцевої факультетської команди "Вне закона" (якщо не помиляюсь, то колись були навіть чемпіонами універу з КВН). Приймають їх дуже тепло. Щиро ржемо і ми з їх жартів (особливо про "банан-банан-виноград", якщо хочете знати, до чого це, приходьте на наступні виступи хлопців).

 

Ми вже за кулісами, а на сцені - власною персоною пані прем'єр-міністр. Точніше, дівчинка, що дуже вдало її пародує. Посміялись і з її приколів, аж ось уже і наша черга виступати.

 

Чесно кажучи, в мене були сильні побоювання з приводу того, що ми виявимось "не в тему" на цьому святі диско та гламуру. Та вони розвіялись вже після перших акордів пісні KISS. Майже всі жваво танцюють, а дехто навіть підспівує. Enjoy The Silence не дуже завела народ. Мабуть, тому що не дуже жвава. Хоча відвертим провалом її виконання назвати також язик не повертається. Ну а Tainted Love взагалі, як мені здається, скрутила, розвернула, підірвала та розірвала ледь не всіх присутніх, а особливо нас.

 

Так швидко все скінчилось. Ловимо машини і їдемо спати, бо завтра на роботу / пари.

 

Ще раз вас зі святом, дорогі "юріки"! Натхнення вам і успіхів! Дякуємо вам за можливість самовиразитись.

 

Окрема подяка Сані Колотілову за запрошення та Кості за шаманства зі звуком.


назад

випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua