mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
новини
 
 

ЗГАДАТИ ВСЕ, або забули відсвяткувати...) Вечірка в клубі Ленін: pSeVdo та Дівчина Джона

"Здравствуй, ужас, я - кошмар!"Невідома тьотєнька, яка щойно побачила трьох дев'ятикласників з пофарбованим в рожевий колір волоссям, один з них, як потім виявиться, і напише ці рядки.Ну, принаймні, буде що розказати внукам. Ще одну галочку поставили.

25 лютого 2010 року комусь запам'ятається інавгурацією новообранного Президента України, комусь - вильотом "Шахтаря" з Ліги Європи, а нам... якби так сказати... "оригінальним" та на всі 100 відсотків "антиґламурним" виступом в, мабуть, клубі "Ленін".

Те, що знайти клуб буде важко, всі знали заздалегідь. Те, що подібний дизайн інтер'єру ще треба пошукати, також здогадувались. Але краще один раз побачити, ніж сто раз подумати.

Якби не Юра Парандій з "Дівчини Джона", то не впевнений, що ми з Костею (звукорежисером) вчасно знайшли клуб. Заховався він поміж індустріально-барижними будовами легендарної Московської площі, яку кожного ранку та вечора згадують "лагідним" словом тисячі київських водіїв, стоячи в пробці. Сам Юра отримав виробничу травму ще до приходу в клуб - порізав палець, поки продирався на п'ятий поверх між усіляким лахміттям. На прохідній типу охоронець клубу обмацав нас та змусив повідкривати сумки та навіть чохол від моєї гітари (справді, а може я з собою на концерт двухстволку взяв, щоб відстрілювати ворогів Жовтневої революції). Коли ми проходили т.зв. Великий зал (який ще не готовий і майже круглу добу там щось добудовують та домайстровують), то я ледь не розплакався. Паяльна лампа, грюкіт металу, шматки арматури, що стирчать з усіх боків, очі Ульянова-Лєніна, викарбовані на стіні за сценою, що зазирають настільки глибоко в душу і ніби питають "а ти записався в ЛКСМ?"... Ну, слава Богу, дісталися живими до власне Малого залу.

От тут вже стало на диво спокійно на душі. Дуже вже мені сподобався авторський дизайн. Незлічена кількість савєцкого мотлоху, так вдало і стильно вписаного в картинку клубу. Фоткатись там можна днями й ночами. А ось "кімната невідомого архітектора" сподобалась не дуже, не зважаючи на вивіску "Бібліотека. Години роботи: ...".

Дякую всім за терпіння та силу волі. Гадаю, кожному, хто в цей легендарний вечір таки зміг добратись до цього храму пролетарської культури, вже треба ставити пам'ятник і ставити поруч з погруддями Вождя.

Як і завжди на таких напівформальних заходах саундчек плавно перейшов у власне виступ. Нічого особливого не видумували, зіграли 15, на нашу думку, найбільш ходових пісень, розповідали історії їх створення та цікаві історії, з ними пов'язані. Якщо хтось забув, то нашій банді там вже десь близько 5 років стукнуло, тому ви вирішили підвести таку собі "риску", чи, може, "пунктир" і підвести певні підсумки. Спочатку народ розігрівався пивом за столиками (чи, може, правильніше буде сказати "скатами"), а потім потроху ближче до середини програми потроху повилазив на танцпол і навіть трохи погоцав. Враховуючи обставини дійства ми навіть трохи зрадили своєму концертноантиалькогольному звичаю, щоб краще орієнтуватись в навколишніх подіях. Потім навіть на біс покликали. Ми типу на ходу переклали "Твій жар" на Великий і могучий, який би особисто я вивчив би тіко за то, шо нада допитувать плєнних :-) Звичайно, жартую.

"Дівчина Джона", як завжди, радувала своїх і наших прихильників добрими і веселими піснями про китів, пінгвінів, маму і тата. Дякую ще раз хлопцям за їх виступ та за ідею вечірки.

Як завжди щиро дякуємо вам, милі! Як виявилось, у вас крім всіх інших чеснот, сили духу та волі не позичати. Обіцяємо намагатись більше так не випробовувати ваші нерви. Хоча, повторюю: мені особисто атмосфера дуже сподобалось. Все дуже по-душевному, ніяких понтів і наворотів. Просто рок, свобода... ну і чого гріха таїти - трохи алкоголю.

Не забувайте заходити сюди та вконтакт - і ми обов'язково вам повідомимо, на якому заводі буде наступний концерт )))

Kharts

 

 

 

lenin_afisha.jpg

 

Нещодавно відкритий клуб "Ленін", що знаходиться в приміщенні заводу "Київгума" на вулиці Миколи Грінченка, 18 (неподалік Московської / Деміївської площі, найближча станція метро - Либідська) стане місцем нашого наступного виступу в четвер, 25 лютого разом з гуртом "Дівчина Джона".

 

Час початку - 20.00.
Вартість входу - 20 грн.

 

Довідки за телефонами: +380 97 658 34 68, +380 93 784 94 41, +380 93 161 31 10


назад

випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua