mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
новини
 
 

pSeVdo на Global Battle of the Bands

В затишному київському клубі "Бінґо" відгримів черговий відбірковий тур всесвітнього чемпіонату з рок-музики “Global Battle of the Bands”, в якому мали честь спробувати своїх сил і ваші покірні слуги. На жаль, далі не пройшли, але отримали цікавий і корисний досвід участі в заходах подібного рівня. Від себе зазначу доволі високий середній рівень учасників. Бажаємо успіхів у подальших турах гуртам MAGUA, The Space Cakes та CASHEMIR! Решті ж груп - море натхнення, нових пісень та прихильників! Також дякуємо вам, за те, що не полінувались, прийшли на це дійство і додали трішки балів у нашу, на жаль, не зовсім повну скарбничку! Для тих, хто через певні причини не дійшов у цей суворий жовтневий вечір до клубу, а також просто для тих, кому цікаво, пропонуємо вашій увазі запис нашого виступу.

 

 


Будемо намагатись вибити десять із десяти десятого десятого десятого! Так ще й маючи щасливий 10-й порядковий номер виступу ))

 

В київському клубі "Бінґо", що на проспекті Перемоги 112, відбудеться відбірковий тур світового чемпіонату з рок-музики Global Battle of The Bands. Дуже сподіваємось на вашу підтримку, адже перемога лише наполовину залежить від журі, інша половина - в ваших руках!

Приєднуйтесь до віртуальних зустрічей вконтакті та на lastfm

Орієнтовний час початку нашого виступу - 19.30 (хоча, звісно ж, рекомендуємо приходити раніше).

 

gbob_afisha.jpg


назад

випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua