mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
новини
 
 

Бурбон 13.05.2011, Штольня 18.05.2011

 

Насиченою видалась концертна весна. Одразу три концерти за місяць, причому два з них - з інтервалом в 5 днів.

Почнемо зі спогадів про "Бурбон", де ми грали на минулому тижні. Милий клуб - затишна атмосфера, цікавий дизайн. Правда, добиратись не дуже зручно. Але ми до останнього сподівались, що прийде чимало народу... Ну, якщо бути до кінця відвертим, то цього не сталось)

Кілька слів про групи, які з нами виступали. Спочатку були панки Оркестр Октябрь. Запам'ятались невимушеною манерою виконання. Черновик - контактом із залом (народ навіть підспівував деякі пісні).

Ми ж вирішили поділити майже весь свій репертуар на дві "половинки" і зіграти в Бурбоні першу з них. В цілому більш спокійна програма, багато мєдляків, в кінці трохи "м'яска" - і по хатам. Хотіли повисіти в клубі ще трохи після концерту, але нам сказали - платіть по сто гривень - і висіть хоч до ранку. Трохи неприємно. Але де провести цей чудовий весняний вечір я таки знайшов, але це вже інша історія (як і те як "чудово" починався наступний ранок). Але в будь-якому разі дякуємо всім, хто не полінувався проїхати через все місто і підтримати нас!

Трохи переосмисливши те, що відбулось в Бурбоні, приступили до складання плейлисту на виступ у Штольці. Так як нам давали вже трохи більше часу то вирішили деякі пісні з Бурбону таки повторити. Ще кілька композицій довелось дістати з "запиленої шафи" старих і незаслужено призабутих пісень.

WhyNot прогресують з кожним виступом. Користуючись нагодою, вітаємо Віталіка з його минувшим днем народження! Ти - супер! Дякуємо тобі за те, що ти є!

 

Костя і Тафі розважали народ конкурсами та заповнювали паузи у виступах, розігріваючи людей, за що їм окрема подяка.


В "Штольці" було дуже жарко. В прямому і переносному сенсі. Сорочку Андрюхи можна було викручувати після нашого виступу. У Юріка запітніли окуляри. Але це було круто! Можливо, найкращий наш концерт в цьому році. Народ просто не дав нам ні секунди відпочинку!

Після нас ще були WashingTones - професійне виконання, нічого не скажеш. Прикольно зіграли пару каверів. І аудиторію завели не на жарт (сам гоцав, як навіжений).

Традиційна подяка вам за вашу шалену енергію! Таке буде важко забути. І також традиційне прохання поділитись фото/аудіо/відео-матеріалами, якщо такі в когось є. Моя пошта, якщо хтось ще не знає: ya at kharts dot in dot ua. Якщо хтось випадково ще не підписаний на наш смс-спам - надішліть смсну смсочку на 097 658 34 68 з текстом на зразок "ДЕ МІЙ ПСЕВДО-СПАМ!!!11". Також з нами можна зв'язатись через наші філіали в соцмережах:

ВКОНТАКТ1, ВКОНТАКТ2
ФЕЙСБУК
ТВІТТЕР

 

Ваш Харц


Одразу дві шалені рок-вечірки очікують нас і вас найближчим часом. Є чудова можливість вибрати на свій смак або завітати одразу на обидві. Ми рекомендуємо якраз останній варіант, тому що на обох концертах буде абсолютно різна програма!

Отже, 13 травня на вас в клубі "Бурбон" будуть очікувати pSeVdo, Черновик та Оркестр Октябрь.

Адреса: вулиця Вишгородська, 28/1, Початок о 19:00. Вхід: 35 грн.

afisha_burbon.jpg

А вже 18 травня, в середу, друга частина в клубі "Штольц". Разом з нами будуть Why Not та WashingTones.

Адреса: вулиця Полковника Потєхіна, 12. Початок о 19:00. Вхід: 20 грн.

afisha_shrolts.jpg

За шість років в нас назбиралось чимало пісень, і якщо ви хочете почути всі свої улюблені, обов'язково приходьте на обидва концерти! Буде круто!

Наші вконтакти

Наш твіттер

Наш фейсбук


назад

випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua