mail home
 
укр рус

концерти:
+380976583468
+380931613110
Киевский Рок Клуб
дата наступного концерту уточнюється.
усi концерти
21.12.2013 19:00 клуб "Гараж" (Ломоносова, 73)
новини
 
 

Клуб "Штольц", 28.10.2011: pSeVdo, Cage of Reason, Шосте чуття (День хіміка)

твіттер

Під час саундчеку раптом дізнались, що виступати будемо першими, бо "в одній із груп, клавішник зможе приїхати не раніше ніж тодіто-тодіто". Трошки незручно перед тими, хто спізнився на наш виступ - ми не винні, вибачте нас будь ласка!


Перша половина виступу була трохи кволою. Народ ще відходив від прохолодної вулиці, ми - пристосовувались до звуку на сцені, а я - до звучання нової примочки. Але десь після "Знаєш" стало набагато жвавіше - народ підспівував з кожною піснею все голосніше, і стрибав все вище і вище. Представили на суд громадськості нову Юрцову пісню (робоча назва - "Поколу", але, можливо, вчора під впливом алкоголю ми її переіменували - вибачте, не пам'ятаю). Судячи з гучності оплесків та слів декого з вас після концерту, пісня багатьом сподобалась - значить, ми на правильному шляху. Ну а кінець виступу ("Поясни", "17") просто розірвав нас і вас, словами це передати дуже важко! Дякуємо! Ви - супер!


В цей вечір нам дуже пощастило з партнерами по виступу - і "Cage of Reason", і "Шосте чуття" показали якісне виконання, насичене звучання та гарні пісні. Особливо запам'ятались вокалісти: перший - потужністю, другий - тембром та діапазоном. Бажаю успіхів обом гуртам!


Потім було щось на зразок "Why Not" - незапланований експромт. Хлопці і публіка мабуть досі не зрозуміли, що, власне, відбулось. Але за сміливість - однозначно "плюс один". Таке відчуття, що їх посеред ночі розбуди - і вони вам залабають якусь свою пісню. Сподіваюсь, ще перетнемось на концертних майданчиках Києва!


Після концерту нам нагадали, що таке давати автографи (востаннє таке було, якщо не помиляюсь, в Ніжині). Це приємно.


Наближається сьома (так, уявіть!) річниця гурту, хотілось би її відзначити яскраво, але поки немає ніякої певної інформації. В будь-якому разі, залишайтесь на зв'язку - і ви першими дізнаєтесь дату та місце нового свята рок-музики. Заходьте сюди почастіше, або в наші представництва в соцмережах (раз, два, три). Якщо ж просто не можете пропускати наші концерти, у вас є унікальна можливість підписатись (абсолютно безкоштовно) на смс-розсилку - пишіть на 097 658 34 68 щось на зразок ("Хочу отримувати спам від pSeVdo!"). Відписатись можна аналогічно.


Дякую за увагу! З вами був Харц та гурт pSeVdo! До наступних зустрічей!


 

chemistry.jpg

Після невеличких канікул ми знову повертаємось на концертну сцену. Приходьте 28 жовтня в клуб "Штольц" на день хіміка, бо ми вже скучили за вами!

Виступатимуть: pSeVdo, Cage of Reason, Шосте чуття

Адреса: Полковника Потєхіна, 12

Початок о 19:00

Вхід: 35 грн.

Реєструємось та запрошуємо друзів у зустрічах вконтакті та в фейсбуці!

 

pSeVdo вконтакті

pSeVdo у Facebook

pSeVdo у Twitter

 

Для того, щоб отримувати смски з запрошенням на цей та інші концерти, пишемо на 097 658 34 68 щось на зразок "Хочу бути запрошеним на концерти pSeVdo!". Відписатись можна аналогічно)

 

Побачимось!


назад

випадкове фото


myRadio.com.ua - Включи свою музыку
  mail-to: band@psevdo.com.ua
developed by pSeVdo friends www.web-development.com.ua